Робоча група у складі фахівців Головного управління ДПС у Полтавській області здійснила виїзд до торгівельних об’єктів на території авторинка у м. Кременчук.

Податківці розповіли про вимоги Закону України від 30 червня 2023 року      № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» в частині реєстрації та застосування РРО/ПРРО при здійсненні торгівельної діяльності і наданні послуг.

Під час комунікації фахівці пояснили порядок реєстрації класичних РРО і програмних РРО. Звернули увагу на переваги використання ПРРО «у смартфоні» - безкоштовного програмного продукту від ДПС. Презентували алгоритм роботи з таким ПРРО та надали корисні друковані пам’ятки.

Ефективна комунікація – це запорука успішного розвитку та побудови дієвих взаємовідносин між податковою та бізнесом.