Головним сервісним центром МВС спільно з Міністерством цифрової трансформації, ДП «ІНФОТЕХ» та АТ «Укрпошта» був відпрацьований алгоритм, який дозволяє замовити одну з найбільш популярних онлайн-послуг.

Відтепер у Дії можна замовити доставку пластикового бланка на відділення Укрпошти або кур’єром додому.

Як і раніше користувачі Дії через смартфон можуть замовити послугу з обміну посвідчення водія в кілька кліків. Начальник ТСЦ № 5345 (на правах відділу, м. Гадяч) РСЦ ГСЦ МВС в Полтавській області Танчик Анатолій Миколайович розповів про декілька варіантів отримання виготовленого документу або:

• забрати посвідчення водія в обраному сервісному центрі МВС;
  • замовити доставку виготовленого посвідчення водія у відділення Укрпошти чи кур’єром на будь-яку зручну адресу;
  • відмовитися від пластикового документу і замовити лише Е-посвідчення.

Послуга доступна для водіїв:

—  у разі непридатності посвідчення для подальшого користування (зіпсоване, записи не читаються тощо);

—  у разі зміни персональних даних особи (прізвища, ім’я, по батькові чи статі);

— за бажанням власника (наприклад, з метою отримання більш сучасного бланку або уточнення персональних даних латинськими літерами, заміни фото тощо);

— після закінчення строку дії;

— у разі крадіжки чи втрати.

Танчик А.М. нагадав, щоб здійснити обмін або відновлення посвідчення водія в Дії з доставкою від Укрпошти необхідно:

• авторизуватися у застосунку;
  • перейти до меню «Послуги» та натиснути «Заміна посвідчення водія» або натиснути на значок контекстного меню на цифровому посвідченні водія й вибрати «Замінити посвідчення»;
  • вказати причину заміни документа;
  • вибрати тип посвідчення — цифрове+пластик;
  • вказати спосіб доставки — самовивіз з відділення Укрпошти або ж доставка кур’єром за вказаною адресою;
  • вказати контактні дані;
  • сплатити за послугу;
  • підписати заяву.

Протягом 10 хвилин потрібно оплатити послугу, інакше заява анулюється. На розгляд онлайн-заявки сформованої через Дію передбачено до 3 днів. Окремо надаються логістичні послуги. Доставка Укрпоштою здійснюється протягом 7 днів і сплачується окремо. Коштує вона 294 грн.

В Дії можна переглянути статуси заявки, а Укрпошта надішле сповіщення про доставку.Все швидко та зручно. Завжди працюємо для надання якісних державних послуг.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію можна знайти на сайті.