Menu

12 квітня 2018 року в приміщені Сергіївської сільської ради пройшла п’ятнадцята сесія сьомого скликання. Депутати розглянули та прийняли 28 рішень (детальніше на сайті сільської ради). Приорітетними з них були питання пов’язані з бюджетом громади.

Про виконання бюджету об’єднаної сільської територіальної громади за І квартал 2018 року прозвітувала начальник фінансового відділу Лобода В.Г.

Вона повідомила що виконання бюджету склало 154% (4696810 грн.) перевиконання склало 1652200 грн. Виконання та перевиконання було виконано по всіх видах податків.

Гостра дискусія розгорнулася по другому питанню що стосувалося внесення змін та доповнень до програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади у 2018 році. Виконавчий комітет Сергіївської сільської ради рекомендував депутатам перенести кошти що були виділені на реконструкцію вуличного освітлення в селі Розбишівка на капітальний ремонт дороги - межа області – Розбишівка – Т17-05, в сумі 500 тис грн. додавши їх до раніше виділеного 1млн. грн. Депутати погодилися з рекомендаціями виконкому та проголосували за перенесення коштів збільшивши суму на ремонт дороги межа області-Розбишівка – Т17-05 до 1,5 млн. грн.. Після цього члени виконкому від Розбишівки запропонували депутатам внести зміни до програми соціально-економічного розвитку, перемістивши кошти з реконструкції вуличного освітлення в селі Сергіївка на капітальний ремонт дороги межа області – Розбишівка – Т17-05. Депутати не погодилися з даною пропозицією та залишили кошти 500 тис грн. на вуличне освітлення в с. Сергіївка.

 (Для довідки. В кінці 2017 року при формуванні програми соціально-економічного розвитку на 2018 рік  депутати та члени виконкому погодилися розподілити інфраструктурну субвенцію між трьома колишніми сільськими радами порівну, та визначили цільове призначення цих коштів – Качанове –  капітальний ремонт дитячого садка, Розбишівка – вуличне освітлення, Сергіївка – вуличне освітлення.)

(Для довідки. Дорога межа області – Розбишівка – Т17-05 протяжністю 9 км  з 01.01.2018 року знаходиться у власності  Полтавської облдержадміністрації. Замовлено  проектно-кошторисну документацію. Орієнтовна вартість робіт може скласти 25-27 млн. грн..  Полтавська облдержадміністрація буде замовником капітального ремонту даної дороги та проводитиме тендер на визначення виконавця робіт. Сергіївська сільська рада та Полтавська облдержадміністрація будуть спів фінансувати капітальні роботи на цій дорозі).

Четверте питання порядку денного було про внесення змін до бюджету громади. Депутати виділили кошти на:

-         Заробітну плату обслуговуючому персоналу загальноосвітніх шкіл – 460 тис грн. (потреба на рік 2 млн грн.)

-         Харчування, ремонт автобусів, командировочні, інтернет, ремонти системи водопостачання та інші господарські потреби шкіл 211 770 грн

-         Центру надання соціальних послуг – заробітна плата – 192 тис грн.

-         Допомога при народжені дитини (с. Качанове) – 10 тис грн.

-         Дитячим садкам (оплата за природній газ, відрядження, кольорові принтери) – 72 тис грн.

-         Будинки культури (газопостачання, інтернет, вогнегасники) – 10310 грн

-         Фонд підтримки підприємництва – 150 тис грн.

-         Медицина 22155 грн (ремонт автомобілів, жалюзі, інше)

Важливим питанням, яке розглядалося на сесії сільської ради – було питання пов’язане з впровадженням медичної реформи на території Сергіївської громади. (Детальніше на другій сторінці)

Рішенням сесії сільської ради було виділено кошти, 150 тис. грн., Фонду підтримки підприємництва для фінансування будівництва мініпекарні в с. Сергіївкаприватному підприємцю Опришко В. (Нагадуємо що в громаді працює Фонд підтримки підприємництва який, разом з районним Фондом підтримки підприємництва (50/50) надають поворотну фінансову допомогу тим підприємцям які бажають відкрити нове виробництво та створити нові робочі місця, максимальна сума 300 тис. грн.) Депутати також підтримали ініціативу приватного підприємця Опришка В – про створення пункту прийому вторинної сировини (скло, пластик, метал, макулатура), для обміну на товари в продовольчому магазині.

В земельних питаннях депутати прийняли рішення про надання згоди на виготовлення технічної документації на земельну ділянку площею орієнтовно 10 га в селі Сергіївка для будівництва сонячної електростанції ТОВ «Харсада».

 

Корисна інформація

Основні відмінності трудового договору і цивільно – правового договору

Основні відмінності трудового договору і цивільно – правового договору

 Роз’яснення надає головний державний інспектор Управління Держпраці у Полтавській області Тіхонова Лідія Дмитрівна.

 Щоб зрозуміти відмінності трудового та цивільно – правового договору,

проаналізуємо  та порівняємо ці два види договору.

Необхідність створення нових та розширення існуючих об’єктів та територій природно-заповідного фонду Полтавщини

Природно-заповідний фонд України (ПЗФ) є національним надбанням народу України та невід'ємною частиною Всесвітньої природної та культурної спадщини. Екологічні системи та окремі об'єкти, що входять до їхнього складу, забезпечують не тільки збереження унікальних природних ландшафтів та біологічного різноманіття країни, а й сприяють сталому екологічному розвитку навколишнього природного середовища. Саме тому території та об'єкти природно-заповідного фонду виступають ключовими елементами у національній екологічній мережі.

Розміри штрафів за порушення трудового законодавства з 1 січня 2019 року

         Згідно із Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» мінімальна заробітна плата у 2019 році становитиме 4 173 грн. та у погодинному розмірі – 25,13 грн. Збільшаться відповідно і розміри штрафів за порушення законодавства про працю.  

вгору