Menu

1 травня 2018 року в Сергіївській громаді відбувся велофестиваль «Об’єднаймося, громадо!». Недарма назва була саме такою, тому що підчас заїзду учасники об’єднали свої сили, допомагали один одному подолати перешкоди. Перед заїздом учасники зареєструвалися і я була приємно вражена, що серед 28 учасників найменшою була трирічна Софійка, яка проїхала із батьками весь маршрут, а найстаршою учасницею була Катерина Феодосіївна, якій 67 років.

Також до нас завітали велолюбителі із Гадяча - Володимир Павлюченко і Вадим Обломей, які показали приклад здорового способу життя для молоді громади. Першою зупинкою в нас був курган поблизу урочища Острюха, наступною - мальовниче місце біля берегу річки Хорол, де ми провели конкурси. Для дівчат - хто знає найкраще деталі велосипеда, а для хлопців був конкурс на силу - хто найшвидше пробіжить із велосипедом на спині. Далі учасники вирушили в центр Сергіївки, де на них чекав приємний сюрприз - відкриття магазину «Престиж». Власник, Опришко Володимира Івановича, організував для учасників велофестивалю солодкий стіл. Хочеться сказати велике спасибі від усіх учасників Владимир Опрышко, який «підсолодив» наш захід. В центрі села ми також провели кілька цікавих конкурсів. Наші односельці залюбки вболівали за учасників. Потім всі велосипедисти вирушили в ліс. Маршрут був не із найлегших, інколи доводилося пішки підніматися на гору і переправляти велосипеди, але мальовнича природа, яка відкрилася перед учасниками, захоплювала дух. Велосипедисти також побували в історичних місцях - Сергіївській стоянці первісних людей і Сергіївському городищі часів неоліту і почули цікаву інформацію про ці місця, яку розповів Дорогань Євгеній. Також всі проїхали вздовж річки Хорол і побачили боброві загати. Виїхавши в центр Розбишівки, ми провели ще один конкурс. З останніх сил проїхавши по селу, нарешті добралися до фінішу, де вже чекала польова каша. Всі дружно посмакували кашею і чаєм, набралися сил. Учасники були веселими, активними, і головне, дружніми впродовж дня! Кожен із учасників отримав пам`ятний значок, а переможці конкурсів - кепки із логотипом громади. Надіюся, що це був не останній наш захід і велозаїзди стануть для нас постійними. 
Хочеться подякувати людям, без яких цей захід не відбувся б - Young Agents of Change конкурсу мікрогрантів «Україна починається з тебе», які надають можливість молоді проводити і фінансують подібні заходи. А також провідникам, які проклали і розвідували маршрут, допомагали в організації даного заходу: Євген Дорогань, Люда Дорогань, Серж Дорогань, Євген Храпаль. Бажаю Вам наснаги, ви справжні професіонали свого діла. ВЕЛИКЕ дякую нашим кашоварам - Світлана Білаш, Тетяна Рева, Ігор Лідовий, Олег Дичок, Білашу Олександру Григоровичу. Каша вдалася на славу! Більше цікавих фотографій – найближчим часом.

Корисна інформація

Основні відмінності трудового договору і цивільно – правового договору

Основні відмінності трудового договору і цивільно – правового договору

 Роз’яснення надає головний державний інспектор Управління Держпраці у Полтавській області Тіхонова Лідія Дмитрівна.

 Щоб зрозуміти відмінності трудового та цивільно – правового договору,

проаналізуємо  та порівняємо ці два види договору.

Необхідність створення нових та розширення існуючих об’єктів та територій природно-заповідного фонду Полтавщини

Природно-заповідний фонд України (ПЗФ) є національним надбанням народу України та невід'ємною частиною Всесвітньої природної та культурної спадщини. Екологічні системи та окремі об'єкти, що входять до їхнього складу, забезпечують не тільки збереження унікальних природних ландшафтів та біологічного різноманіття країни, а й сприяють сталому екологічному розвитку навколишнього природного середовища. Саме тому території та об'єкти природно-заповідного фонду виступають ключовими елементами у національній екологічній мережі.

Розміри штрафів за порушення трудового законодавства з 1 січня 2019 року

         Згідно із Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» мінімальна заробітна плата у 2019 році становитиме 4 173 грн. та у погодинному розмірі – 25,13 грн. Збільшаться відповідно і розміри штрафів за порушення законодавства про працю.  

вгору