1 травня 2018 року в Сергіївській громаді відбувся велофестиваль «Об’єднаймося, громадо!». Недарма назва була саме такою, тому що підчас заїзду учасники об’єднали свої сили, допомагали один одному подолати перешкоди. Перед заїздом учасники зареєструвалися і я була приємно вражена, що серед 28 учасників найменшою була трирічна Софійка, яка проїхала із батьками весь маршрут, а найстаршою учасницею була Катерина Феодосіївна, якій 67 років.

Також до нас завітали велолюбителі із Гадяча - Володимир Павлюченко і Вадим Обломей, які показали приклад здорового способу життя для молоді громади. Першою зупинкою в нас був курган поблизу урочища Острюха, наступною - мальовниче місце біля берегу річки Хорол, де ми провели конкурси. Для дівчат - хто знає найкраще деталі велосипеда, а для хлопців був конкурс на силу - хто найшвидше пробіжить із велосипедом на спині. Далі учасники вирушили в центр Сергіївки, де на них чекав приємний сюрприз - відкриття магазину «Престиж». Власник, Опришко Володимира Івановича, організував для учасників велофестивалю солодкий стіл. Хочеться сказати велике спасибі від усіх учасників Владимир Опрышко, який «підсолодив» наш захід. В центрі села ми також провели кілька цікавих конкурсів. Наші односельці залюбки вболівали за учасників. Потім всі велосипедисти вирушили в ліс. Маршрут був не із найлегших, інколи доводилося пішки підніматися на гору і переправляти велосипеди, але мальовнича природа, яка відкрилася перед учасниками, захоплювала дух. Велосипедисти також побували в історичних місцях - Сергіївській стоянці первісних людей і Сергіївському городищі часів неоліту і почули цікаву інформацію про ці місця, яку розповів Дорогань Євгеній. Також всі проїхали вздовж річки Хорол і побачили боброві загати. Виїхавши в центр Розбишівки, ми провели ще один конкурс. З останніх сил проїхавши по селу, нарешті добралися до фінішу, де вже чекала польова каша. Всі дружно посмакували кашею і чаєм, набралися сил. Учасники були веселими, активними, і головне, дружніми впродовж дня! Кожен із учасників отримав пам`ятний значок, а переможці конкурсів - кепки із логотипом громади. Надіюся, що це був не останній наш захід і велозаїзди стануть для нас постійними. 
Хочеться подякувати людям, без яких цей захід не відбувся б - Young Agents of Change конкурсу мікрогрантів «Україна починається з тебе», які надають можливість молоді проводити і фінансують подібні заходи. А також провідникам, які проклали і розвідували маршрут, допомагали в організації даного заходу: Євген Дорогань, Люда Дорогань, Серж Дорогань, Євген Храпаль. Бажаю Вам наснаги, ви справжні професіонали свого діла. ВЕЛИКЕ дякую нашим кашоварам - Світлана Білаш, Тетяна Рева, Ігор Лідовий, Олег Дичок, Білашу Олександру Григоровичу. Каша вдалася на славу! Більше цікавих фотографій – найближчим часом.

Корисна інформація

Щодо оплати листка непрацездатності по догляду за хворою дитиною

Щодо оплати листка непрацездатності по догляду за хворою дитиною в період щорічної (основної та додаткової) відпустки, відпустки без збереження заробітної плати, частково оплачуваної відпустки для догляду за дитиною до трьох років 
Правові засади загальнообов’язкового державного соціального страхування, гарантії працюючих щодо їх соціального захисту у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності визначені Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105-XIV (далі – Закон № 1105).

ДЕРЖАВНА ДОТАЦІЯ НА МОЛОДНЯК ВРХ

ДЕРЖАВНА ДОТАЦІЯ НА МОЛОДНЯК ВРХ
Постановою Кабінету Міністрів України №107 від 7.02.2018 р. передбачено надання державних дотацій громадянам, які утримують молодняк ВРХ:
- при утриманні до 5 місяців 300 грн
- при утриманні з 5 до 9 місяців 700 грн
- при утриманні з 9 до 13 місяців 1500 грн.

Щодо обов’язковості подання в органи ДФС повідомлення про прийняття працівників на роботу

     Частиною третьою статті 24 Кодексу законів про працю України визначено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

вгору