Завдяки спільним зусиллям членів робочої групи “Прозорість і підзвітність” вдалося викрити масштабну корупційну схему на Полтавщині.

Йдеться про ремонт укриття та модернізацію котельні у міській лікарні Глобиного.

«Аудитори опрацювали матеріали й передали слідчим органам. У результаті відкрите кримінальне провадження. Трьом людям правоохоронці повідомили про підозру. Сума збитків – 5,9 млн грн», – зауважив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

Як встановили відповідальні служби, бюджетні кошти виділяли для розвитку й підтримки міської лікарні. Переможцями тендерів ставали “дружні” субʼєкти господарювання, за що потім підрядники надавали учасникам схеми “відкати”. Лише один із підрядників “віддячив” сумою в 1,2 млн грн.

«Завдяки спільним зусиллям усіх відповідальних служб, які входять до складу робочої групи “Прозорість і підзвітність”, незаконна діяльність припинена і причетні до неї мають бути притягнуті до відповідальності», – додав Філіп Пронін.