Menu

01 червня 2018 року відбулася 16 сесія Сергіївської сільської ради.

По першому питанню виступив заступник сільського голови Дичок Олег Романович який запропонував внести зміни до Регламенту Сергіївської сільської ради в частині публічності, гласності та відкритості – встановивши камери відеоспостереження, записувати засідання сесій та розміщувати записи на сайті Сергіївської сільської ради. За окремим рішенням сесії проводити прямі трансляції засідання сесії через соціальні мережі ФБ та Ютуб. Депутати погодилися з запропонованими рішеннями.

Сесія також затвердила перелік об’єктів соціальної сфери, які будуть фінансуватися за рахунок державної інфраструктурної субвенції.

 • Капітальний ремонт з впровадженням енергозберігаючих заходів дошкільного навчального закладу "Ромашка" в с. Качанове Гадяцького району Полтавської області (1499,456 грн.)
 • Придбання фрези дорожньої та відвалу для снігу для КП "Сергіївське"  с. Сергіївка Гадяцького району Полтавської області (264,7 тис. грн.)

Розглядаючи четверте питання депутати розподілили кошти  отриманих від перевиконання надходжень до бюджету громади. Перевиконання склало 137 % станом на 31 травня 2018 року або 2 млн. 377 грн.

 • 1млн. 210 тис. направити на покриття дефіциту фонду заробітної плати в бюджетних організаціях громади;
 • 1млн. 375 тис. передати в бюджет Полтавської облдержадміністрації на капітальний ремонт дороги Межа області-Розбишівка-Т-17-05 (за умови спів фінансування з обласним бюджетом в розмірі 2 млн. 850 тис. грн.);
 • 125 тис. грн. передати в районний бюджет на поточний ремонт дороги Межа області-Розбишівка- Т-17-05 (за умови спів фінансування в розмірі 250 тис. грн.);
 • 400 тис. грн. передати до бюджету Полтавської облдержадміністрації на капітальний ремонт дороги Сергіївка-Петрівка-Роменська – Комишня, в межах села Сергіївка (за умови спів фінансування в розмірі 225 тис. грн.;
 • 125 тис. грн. передати до районного бюджету на поточний ремонт дороги Сергіївка-Петрівка-Роменська-Комишня (за умови спів фінансування в розмірі 125 тис. грн.);
 • 148 тис. грн. виділили на ремонт водогону по вул. Івана Франка в селі Розбишівка;
 • 50 тис. грн. на заміну вікон в спортзалі Розбишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (разом 150 тис. грн.);
 • 36 тис. грн. на ремонт Качанівської ЗОШ І-ІІ ступенів;
 • 2900 грн. на придбання пневматичної гвинтівки в Сергіївську ЗОШ І-ІІІ ступенів;
 • 5900 грн. придбання класних журналів;
 • 4000 грн. послуги лабораторного дослідження води;
 • 2800 грн. перевірка лічильників Розбишівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
 • 10 тис грн. допомога при народжені дитини;
 • 38 тис на ремонт водонапірних веж в селах Розбишівка та Сергіївка
 • 40 тис. грн. на придбання подрібнювача гілок (разом 120 тис. грн.)

Депутати розглянули інші питання порядку денного.

Корисна інформація

Гарантії працівникам, які проходять військову службу

Відповідно до частини  2 статті 39 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" в редакції від 08.02.2015 року зі змінами, внесеними Законом України від 15.01.2015 року № 116-VIII, за громадянами України, які призвані на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, або прийняті на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію, зберігається місце роботи (посада), середній заробіток на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування та форми власності.

Обмеження щодо застосування праці неповнолітніх

 У трудовому законодавстві в інтересах охорони здоров’я підлітків існують певні обмеження, що стосуються усіх працівників, молодших вісімнадцяти років. Зокрема, у статті 190 КЗпП встановлено заборону на застосування праці неповнолітніх на важких роботах і на роботах зі шкідливими або небезпечними умовами праці, а також на підземних роботах (Перелік важких робіт і робіт із шкідливими і небезпечними умовами праці, на яких забороняється застосування праці неповнолітніх, затверджений наказом Міністерства охорони здоров’я України від 31 березня 1994 р. № 46).

Порядок розрахунку з працівником під час звільнення

Порядок розрахунку з працівником під час звільнення

   Відповідно до статті 47 Кодексу законів про працю України обов'язок власника або уповноваженого ним органу провести розрахунок з працівником і видати йому трудову книжку.

вгору