До відома депутатів Сергіївської сільської ради!

17 серпня 2018 року о 14-й годині у залі засідань сільської ради (с. Сергіївка, вул. Центральна, 9) скликається засідання вісімнадцятої сесії Сергіївської сільської ради сьомого скликання.

Порядок денний:

1.Про хід виконання Програми соціально економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік за перше півріччя.

(Панасейко І.М.)

1. Про хід виконання Програм затверджених Сергіївською сільською радою за І півріччя 2018 року.

(Панасейко І.М.)

1. Про виконання Стратегії Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 рік за пів року 2018 року.

(Панасейко І.М.)

1. Про затвердження Програми «Соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2018рік.

(Москаленко О.І.)

1. Про внесення змін та доповнення до Плану соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

(Ісаєнко О.Ю.)

1. Про внесення змін та доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

(Ісаєнко О.Ю.)

1. Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії сьомого скликання від 20.12.2017 року «Про передачу іншої субвенції у 2018 році».

(Дичок О.Р.)

1. Про передачу основних засобів та інших необоротних активів з балансу Сергіївської сільської ради на баланс комунального підприємства «Сергіївське».

(Ісаєнко О.Ю.)

1. Про внесення змін до бюджету об’єднаної сільської територіальної громади на 2018 рік.

(Ісаєнко О.Ю.)

1. Про співфінансування обласного конкурсу по МПО з Петрівкою Роменською.

(Лідовий І.Г.)

1. Про затвердження розміру витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, та порядку відшкодування цих витрат.

(Дичок О.Р.)

1. Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Реконструкція ПЛ-0,4 кВ Л-1Л-2 від КТП-362 з влаштуванням вуличного освітлення по вул. Вертелецька в с. Сергіївка, Гадяцького району, Полтавської області»

(Нестеренко Т.В.)

1. Про перезатвердження робочого проекту «Капітальний ремонт ФАП з провадження енергозберігаючих заходів в с. Качанове, по вул. Перемоги, 3а Гадяцького району Полтавської області (коригування)».

(Нестеренко Т.В.)

1. Про затвердження проектно-кошторисної документації на будівництво свердловини в с. Новоселівка.

(Нестеренко Т. В.)

1. Про затвердження проектно-кошторисної документації на Капітальний ремонт (заміна вікон) у Розбишівській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. Центральна, 18 в с. Розбишівка Гадяцького району Полтавської області.

(Нестеренко Т.В.)

1. Про надання одноразової матеріальної допомоги. (онкохворі 1 людина та 3 народження).

(ІлляшенкоН.В.)

1. Про виплату коштів на допомогу в поховані померлих громадян. (2 померлих).

(ІлляшенкоН.В.)

1. Земельні питання. (7 шт.)

(Галь В.І.)

1. Різні питання:

- про розгляд звернення голови Гадяцької районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-і

З додатковою інформацією можна ознайомитися за посиланням http://sergiyvska-rada.gov.ua/vlada/biudzhet