17 серпня 2018 року в приміщені Сергіївської сільської ради відбулася вісімнадцята сесія сьомого скликання.

Вісімнадцятої сесії сьомого скликання

Сергіївської сільської ради. (17.08.2018 року)

1.Про хід виконання Програми соціально економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік за перше півріччя.

(Панасейко І.М.)

1. Про хід виконання Програм затверджених Сергіївською сільською радою за І півріччя 2018 року.

(Панасейко І.М.)

1. Про виконання Стратегії Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 рік за пів року 2018 року.

(Панасейко І.М.)

1. Про затвердження Програми «Соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2018рік.

(Москаленко О.І.)

1. Про внесення змін та доповнення до Плану соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

(Ісаєнко О.Ю.)

1. Про внесення змін та доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

(Ісаєнко О.Ю.)

1. Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії сьомого скликання від 20.12.2017 року «Про передачу іншої субвенції у 2018 році».

(Дичок О.Р.)

1. Про передачу основних засобів та інших необоротних активів з балансу Сергіївської сільської ради на баланс комунального підприємства «Сергіївське».

(Ісаєнко О.Ю.)

1. Про внесення змін до бюджету об’єднаної сільської територіальної громади на 2018 рік.

(Ісаєнко О.Ю.)

1. Про співфінансування обласного конкурсу по МПО з Петрівкою Роменською.

(Лідовий І.Г.)

1. Про затвердження розміру витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, та порядку відшкодування цих витрат.

(Дичок О.Р.)

1. Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Реконструкція ПЛ-0,4 кВ Л-1Л-2 від КТП-362 з влаштуванням вуличного освітлення по вул. Вертелецька в с. Сергіївка, Гадяцького району, Полтавської області»

(Нестеренко Т.В.)

1. Про перезатвердження робочого проекту «Капітальний ремонт ФАП з провадження енергозберігаючих заходів в с. Качанове, по вул. Перемоги, 3а Гадяцького району Полтавської області (коригування)».

(Нестеренко Т.В.)

1. Про затвердження проектно-кошторисної документації на будівництво свердловини в с. Новоселівка.

(Нестеренко Т. В.)

1. Про затвердження проектно-кошторисної документації на Капітальний ремонт (заміна вікон) у Розбишівській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. Центральна, 18 в с. Розбишівка Гадяцького району Полтавської області.

(Нестеренко Т.В.)

1. Про надання одноразової матеріальної допомоги. (онкохворі 1 людина та 3 народження).

(ІлляшенкоН.В.)

1. Про виплату коштів на допомогу в поховані померлих громадян. (2 померлих).

(ІлляшенкоН.В.)

1. Земельні питання. (7 шт.)

(Галь В.І.)

1. Різні питання:

- про розгляд звернення голови Гадяцької районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

Розглядаючи перші три питання депутати підвели підсумки виконання програми соціально-економічного розвитку Сергіївської громади на 2018 рік за перше півріччя (детальніше на сайті Сергіївської сільської ради (sergiyvska-rada.gov.ua) та на наступних сторінках газети).

У восьмому питанні депутати проголосували за передачу на баланс КП «Сергіївське» придбаних в 2018 році трактора МТЗ 80.1-2, косарки-кущоріза, фрези дорожньої, подрібнювача гілок, відвалу дорожнього, автомобіля «ЗАЗ Сенс». Трактор МТЗ та навісне до нього обладнання базуватиметься в Розбишівському старостаті.

В дев’ятому питанні депутати внесли зміни до бюджету на 2018 рік розподіливши кошти отримані від перевиконання бюджету в сумі 1млн 714 тис грн. :

Субвенція -326 458 грн. – 199000 грн. на поточний ремонт дороги Розбишівка – Т17-05 (капітальний ремонт цієї дороги буде проведений власником дороги – Агенція автомобільних доріг Полтавської області після проведення експертиз та тендерних процедур), 22437 грн. – Качанівський ФАП (заміна паркану); 20000 грн. – Гадяцький відділ поліції; 35900 грн. – Гадяцький методичний кабінет; 15054 грн. – утримання Гадяцького ІРЦ; 34067 грн. – спів фінансування з департаментом освіти Полтавської ОДА у придбанні мультимедійного комплексу для початкової школи.

Школи – 407848 грн.

36036 грн. – виготовлення проектно-кошторисної документації; 92832 грн. поточний ремонт даху, утеплення горища, ремонт освітлення спортзалу в Сергіївській школі; 51000 грн.  – поточний ремонт стелі у фоє Розбишівської ЗОШ І-ІІІ ст.; 200 000 грн. заробітна плата обслуговуючому персоналу; 42000 грн. – ДП, бензин; 2850 грн. – заміна електролічильника; 46220 грн. – придбання парт та дошки для класів початкової школи; придбання електроплит для Розбишівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Качанівської ЗОШ І-ІІ ст. – сума 38600 грн..

Дошкільні заклади – 16870 грн. – технічний звіт Качаново ДНЗ; 7700 грн. – придбання килимового покриття для Сергіївського ДНЗ;

Благоустрій – 178 823 грн

47849 грн. – поточний ремонт вуличного освітлення в с. Вирішальне; 12000 грн. придбання ламп для вуличного освітлення в с. Качанове; 118974 грн. – вуличне освітлення в с . Сергіївка (вул. Вертелецька).

КП «Сергіївське» - 683834 грн.

100000 грн. – придбання асфальту для с. Качанове; 67000 грн. – ремонт дороги з Вирішального на Качанове; 518834 грн. – заробітна плата, бензин, матеріали; 44000 грн. придбання 2 бензопил та 2 бензокос; 27756 грн. – придбання гідроходопідсилювача.

Культура – 3000 грн. придбання будівельних матеріалів для ремонту Розбишівського СБК.