До відома депутатів Сергіївської сільської ради!

7 вересня 2018 року о 14-й годині у залі засідань сільської ради (с. Сергіївка, вул. Центральна, 9) скликається засідання дев`ятнадцятої сесії Сергіївської сільської ради сьомого скликання.

Дев’ятнадцятої сесії сьомого скликання

Сергіївської сільської ради. (07.09.2018 року)

1. Про внесення змін та доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

(Лобода В.І.)

2.Про внесення змін до бюджету об’єднаної сільської територіальної громади на 2018 рік.

(Лобода В.І.)

3. Про надання Громадській організації «Рибалок-любителів «Золота рибка» Сергіївської об’єднаної територіальної громади» 2 водних об’єкта (Верхній і Нижній ставок) у селі Лободине Гадяцького району Полтавської області (Галь В.І.)

4. Про погодження Правил любительського рибальства в селі Лободине Гадяцького району Полтавської області.

(Головня М.А.)

5.Про передачу в позичку (безоплатне користування) Комунальному закладу «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» основних засобів (холодильників).

(Ісаєнко О.Ю.)

6. Про надання одноразової матеріальної допомоги. (онкохворі 1 людина та 1 народження).

(Ілляшенко Н.В.)

7. Земельні питання.