Важлива інформація! Розпочинаються агротехнічні роботи!

Товариством з обмеженою відповідальністю «ВІКТОРІЯ АГРО» 05 жовтня 2017 року укладено договір оренди землі з Головним управлінням Держгеокадастру у Полтавській області відповідно до якого Орендодавець згідно наказу від 17.08.2017 р. №426 «Про проведення земельних торгів у формі аукціону» та протоколу №4 земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності від 05 жовтня 2017 року надає, а орендар приймає в строкове платне користування земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з кадастровим номером – 5320482600:00:001:0100, яка розташована на території Качанівської сільської ради Сергіївської територіальної громади Гадяцького району Полтавської області.

Доводимо до відома, що починаючи з вересня 2018 року Товариство з обмеженою відповідальністю «ВІКТОРІЯ АГРО» на зазначеній земельній ділянці розпочинає проведення агротехнічних робіт.