7 вересня 2018 року в адміністративному приміщенні Сергіївської сільської ради відбулася дев’ятнадцята сесія сьомого скликання.

Порядок денний:

1. Про внесення змін та доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

(Лобода В.І.)

1. Про внесення змін до бюджету об’єднаної сільської територіальної громади на 2018 рік.

(Лобода В.І.)

1. Про надання Громадській організації «Рибалок-любителів «Золота рибка» Сергіївської об’єднаної територіальної громади» 2 водних об’єкта (Верхній і Нижній ставок) у селі Лободине Гадяцького району Полтавської області.

(Галь В.І.)

1. Про погодження Правил любительського рибальства в селі Лободине Гадяцького району Полтавської області.

(Головня М.А.)

1. Про передачу в позичку (безоплатне користування) Комунальному закладу «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» основних засобів.

(Ісаєнко О.Ю.)

1. Про передачу водонапірної свердловини в селі Вирішальне з балансу Сергіївської сільської ради на баланс КП «Сергіївське».

(Ісаєнко О.Ю.)

1. Про надання одноразової матеріальної допомоги.

(Ілляшенко Н.В.)

1. Про внесення змін до штатного розпису по ДНЗ «Джерельце» та по Розбишівській ЗОШ І-ІІІ ст..

(Лобода В.Г.)

1. Про передачу матеріальних цінностей з КП «Сергіївське» на Качанівську сільську бібліотеку.

(Кавун А.І.)

1. Земельні питання.

(Галь В.І.)

1. Різні питання.

У другому питанні депутати внесли зміни до бюджету, розподіливши кошти, від перевиконання бюджету, в сумі 778,000 тис. грн.:

Субвенція – 199,900 тис. грн. - на поточний ремонт дороги Розбишівка – Т1705.

Школи – 359,913 тис. грн.

100,000 тис. грн. - заробітна плата обслуговуючому персоналу; 1,253 тис. грн. – оплата послуг (627 грн. -  послуги по опломбуванню лічильника в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів; 247 - грн. послуги профдезинфекції; 379 грн. - придбання підручників); 42,760 тис. грн. - придбання продуктів харчування; 16,000 тис. грн. - оплата електроенергії; 199,900 тис. грн. - оплата теплопостачання Качанівська ЗОШ І-ІІ ст..

Дошкільні заклад – 23,711 тис. грн.

911 грн. – виготовлення технічних умов на газопостачання; 16,000 тис. грн. – оплата електроенергії; 6,800 тис. грн. - придбання холодильника для ДНЗ «Джерельце».

КП «Сергіївське» – 137,689 тис. грн.

100,000 тис. грн. – придбання асфальту; 26,000 тис. грн. – оплата електроенергії; 11,689 тис. грн. – придбання бензокоси.

Культура – 18,770 тис. грн.

16,000 тис. грн. – оплата електроенергії; 1,420 – оплата послуг (910 грн. виготовлення технічних умов на газопостачання, 510 грн. послуги підключення Інтернету); 1,350 тис. грн. – послуги по обслуговуванні комп’ютерної техніки.

Апарат – 56,506 тис. грн.

6,000 тис. грн. – оплата електроенергії; 4,200 тис. грн. – оплата навчання по цивільному захисті; 44,246 тис. грн. – оплата послуг (910 грн. - виготовлення технічних умов на газопостачання, 36,000 – оплата юридичних послуг, 2,190 тис. грн. – заправка картриджів; 5,146 – послуги ремонту автомобіля для Розбишівського старостату); 2,060 – придбання запчастин до принтера.

Депутати також надали в користування ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «РИБАЛОК-ЛЮБИТЕЛІВ «ЗОЛОТА РИБКА» СЕРГІЇВСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ», в яку ввійшло більше 60 рибалок-любителів, ставки в Лободино для організації спортивного лову і рибальства та затвердили  «Правила любительського рибальства» (детальніше на 3 сторінці і на сайті http://sergiyvska-rada.gov.ua/ho-zolota-rybka/pravyla).

Всі проекти рішень, зазначені у порядку денному, були розглянуті та затверджені депутатами Сергіївської сільської ради.

Гарантії працівникам, які проходять військову службу

Відповідно до частини  2 статті 39 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" в редакції від 08.02.2015 року зі змінами, внесеними Законом України від 15.01.2015 року № 116-VIII, за громадянами України, які призвані на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, або прийняті на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію, зберігається місце роботи (посада), середній заробіток на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування та форми власності.

Обмеження щодо застосування праці неповнолітніх

У трудовому законодавстві в інтересах охорони здоров’я підлітків існують певні обмеження, що стосуються усіх працівників, молодших вісімнадцяти років. Зокрема, у статті 190 КЗпП встановлено заборону на застосування праці неповнолітніх на важких роботах і на роботах зі шкідливими або небезпечними умовами праці, а також на підземних роботах (Перелік важких робіт і робіт із шкідливими і небезпечними умовами праці, на яких забороняється застосування праці неповнолітніх, затверджений наказом Міністерства охорони здоров’я України від 31 березня 1994 р. № 46).

Порядок розрахунку з працівником під час звільнення

Відповідно до статті 47 Кодексу законів про працю України обов'язок власника або уповноваженого ним органу провести розрахунок з працівником і видати йому трудову книжку.