До відома депутатів Сергіївської сільської ради!

2 листопада 2018 року о 14-й годині у залі засідань сільської ради (с. Сергіївка, вул. Центральна, 9) скликається засідання двадцятої сесії Сергіївської сільської ради сьомого скликання.

Двадцятої сесії сьомого скликання

Сергіївської сільської ради. (02.11.2018 року)

1. Про внесення змін та доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

(Лобода В.І.)

1. Про внесення змін до бюджету об’єднаної сільської територіальної громади на 2018 рік.

(Лобода В.І.)

1. Про надання дозволу на списання основних засобів.

(Головня М.А.)

1. Про передачу матеріальних цінностей з балансу Сергіївської сільської ради на баланс комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради

(Головня М.А.)

1. Про створення Центру культури та дозвілля Сергіївської сільської ради

(Лідовий І.Г.)

1. Про реорганізацію відділу освіти молоді та спорту виконавчого комітету Сергіївської сільської ради.

(Лідовий І.Г.)

7.Про внесення  змін до  рішення 17 сесії 7 скликання від 22.06.2018 року Сергіївської сільської  ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік»

(Галь В.І.)

1. Про надання одноразової матеріальної допомоги.

(Ілляшенко Н.В.)

1. 9. Земельні питання.