До відома депутатів Сергіївської сільської ради!

6 грудня 2018 року о 14-й годині у залі засідань сільської ради (с. Сергіївка, вул. Центральна, 9) скликається засідання двадцять першої сесії Сергіївської сільської ради сьомого скликання.

Двадцять першої сесії сьомого скликання

Сергіївської сільської ради. (06.12.2018 року)

1. Про внесення змін та доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

(Лобода В.І.)

1. Про внесення змін до бюджету об’єднаної сільської територіальної громади на 2018 рік.

(Лобода В.І.)

3. Інші питання.

Праця неповнолітніх: гарантії, пільги та обмеження

Однією з найважливіших складових успішного соціально-економічного розвитку будь-якого суспільства є захист прав і свобод власних громадян. Особливе місце у цьому процесі займає охорона прав неповнолітніх, зокрема, захист їх трудових прав. Українське законодавство встановлює низку спеціальних гарантій та пільг для неповнолітніх, виділяючи їх таким чином в окрему категорію особливих суб’єктів трудових відносин.

У який період після припинення трудових відносин необхідно зареєструватись в центрі зайнятості?

Відповідь: Чинним законодавством не встановлено граничних термінів реєстрації громадянина в державній службі зайнятості після звільнення з роботи.

Вірний вибір – запорука успішного майбутнього

Начальник відділу активної підтримки безробітних Гадяцької міськрайонної філії– Тетяна Максімова

Якщо запитати у пересічного українця що він бажає понад усе, то, мабуть, найчастіша відповідь це: «Жити в розвиненій та багатій країні». Але, щоб реалізувати це бажання, потрібно кожному з нас прикласти чимало зусиль. Перш за все, це залежить від самого народу та рівня його освіченості.