22 грудня 2018 року в приміщення Сергіївської сільської ради відбулася двадцять друга сесія сьомого скликання.

Двадцять другої сесії сьомого скликання

Сергіївської сільської ради. (22.12.2018 року)

1. Про затвердження Плану економічного і соціального розвитку Сергіївської сільської ради Гадяцького району на 2019 рік.

(Панасейко І.М.)

1. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

(Панасейко І.М.)

1. 3. Про затвердження Програма надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у межах норм, передбачених законодавством для сімей загиблих (померлих) учасників АТО на 2019 рік.

(Панасейко І.М.)

1. 4. Про затвердження Програми «Підтримка народжуваності» на 2019 рік.

(Панасейко І.М.)

1. 5. Про затвердження Програми зайнятості населення Сергіївської ОТГ на 2019 рік.

(Панасейко І.М.)

1. 6. Про затвердження Програми «Шкільне молоко» на 2019 рік.

(Панасейко І.М.)

1. 7. Про затвердження Програми «Обдаровані діти» на 2019 рік.

(Панасейко І.М.)

1. 8. Про затвердження Програми «Турбота» на 2019 рік.

(Панасейко І.М.)

1. 9. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту в сільській місцевості на 2019 рік.

(Панасейко І.М.)

1. 10. Про затвердження Програми компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям населення на 2019 рік.

(Панасейко І.М.)

1. 11. Про затвердження Програми розвитку надання соціальних послуг у Сергіївській об’єднаній територіальній громаді на 2019 рік.
  2. 26. Про затвердження Програми безоплатного та пільгового забезпечення лікарськими засобами у разі амбулаторного лікування окремих груп населення на 2019-2021 роки.

(Панасейко І.М.)

1. Про затвердження Програми організації харчування в загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів та загальноосвітній школі І-ІІ ступенів розташованих на території населених пунктів Сергіївської сільської ради в 2019 році.

(Панасейко І.М.)

1. 13. Про затвердження Програми утримання та розвиток інфраструктури доріг на 2019 рік.

(Панасейко І.М.)

1. 14. Про затвердження Програми «Соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2019 рік».

(Панасейко І.М.)

1. 15. Про затвердження Програми боротьби з амброзією полинолистою на території населених пунктів Сергіївської сільської ради в 2019 році.

(Галь В.І.)

1. 16. Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинок дітей на 2019 рік.

(Івко С.О.)

1. 17. Про затвердження Програми «Благоустрій» на 2019рік.

(Панасейко І.М.)

1. 18. Про затвердження Програми розвитку культури на 2019рік.

(Панасейко І.М.)

1. Про затвердження Програми «Утримання об’єктів спільного користування чи ліквідації негативних наслідків діяльності об'єктів спільного користування» на 2019 рік.

(Панасейко І.М.)

1. 20. Про затвердження Програми «Гроші ходять за дитиною» на 2019 рік.

(Панасейко І.М.)

1. Про затвердження Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Сергіївської сільської ради на 2017-2020 рр.

(Панасейко І.М.)

1. 22. Про затвердження Програми забезпечення діяльності КП «Сергіївське» на 2019 рік.

(Панасейко І.М.)

1. 23. Про затвердження Програми розвитку освіти на території Сергіївської ОТГ на 2019 рік.

(Панасейко І.М.)

1. Про затвердження Програми забезпечення розроблення генеральних планів населених пунктів Сергіївської ОТГ на 2019 рік.

(Панасейко І.М.)

1. Про внести зміни до Програми «Розвиток та удосконалення цивільного захисту населення об’єднаної сільської територіальної громади» на 2017-2021 роки.

(Панасейко І.М.)

1. Про встановлення плати для батьків за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах розташованих на території Сергіївської сільської ради на 2019 рік
  2. Про бюджет об’єднаної сільської територіальної громади на 2019 рік.

(Лобода В.Г.)

1. Про затвердження структури і штатного розпису бюджетних установ, що фінансуються з бюджету сільської ради на 2019 рік.

(Лобода В.Г.)

1. Про затвердження структури і штатного розпису комунального підприємства «Сергіївське» на 2019 рік.

(Лобода В.Г.)

1. Про затвердження структури і штатного розпису комунального закладу «Центр надання соціальних послуг»

(Лобода В.Г.)

1. Про затвердження структури і штатного розпису Центру культури та дозвілля Сергіївської сільської ради.

(Лобода В.Г.)

1. Про створення комісії по оприбуткуванню та списанню і про ведення інвентаризації.

(Дичок О.Р.)

1. Про затвердження Поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для НГВУ «Полтаванафтогаз» ПАТ «Укрнафта».

(Дичок О.Р.)

1. Про надання одноразової матеріальної допомоги. (народження 10000 грн Даниленко Олена Віталіївна).

(Ілляшенко Н.В.)

1. Про виплату коштів на допомогу в поховані померлих громадян. (Мироненко Валерій Іванович).

(Ілляшенко Н.В.)

1. Земельні питання. (ЗАТВЕРДЖЕННЯ АКТУ ПЕРЕДАЧІ ЗЕМЕЛЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ)

(Галь В.І.).

1. Про умови оплати праці Сергіївського сільського голови, секретаря сільської ради, заступника сільського голови, виконуючих обов’язки старост  та працівників апарату виконавчого комітету Сергіївської сільської ради і бюджетних установ.

1. Різні питання.

ДІЮЧІ ПРОГРАМИ

1. Програма протидії та профілактики злочинності, забезпечення публічної безпеки на території Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2018 – 2020 роки.
  2. 2. Програма надання безоплатної правової допомоги населенню Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області на 2018-2021 роки
  3. Програми Поводження з твердими побутовими відходами на території Сергіївської ОТГ на 2018-2020 рік
  4. Програми місцевих стимулів для медичних працівників на 2017-2020 роки