Порядку проведення заходів щодо зменшення випадків труєння бджіл під час проведення обробітків сільськогосподарських угідь пестицидами

В зв’язку з проведенням в сільськогосподарських підприємствах комплексу весняно-польових робіт, що виконуються із використанням засобів захисту рослин (ЗЗР), збільшується загроза випадків отруєння та загибелі бджіл на пасіках в господарствах всіх форм власності.

Філія Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області

Філія Державної установи «Центр пробації»  в Полтавській області

Керівництво:

Контактні дані:

Сторінка в Facebook:

Дем’яненко Олександр Васильович, начальник філії

Адреса: пров. Родини Іваненків, 3 В, м. Полтава, 36022

Телефон: 0503460155

Графік роботи:

понеділок - четвер з 9-00 до18-00

п’ятниця: з 9-00 до16-45

обідня перерва:  13-00 - 13-45

вихідний : субота, неділя

Шановні виборці

Звертаємо Вашу увагу, що тим виборцям, які в день виборів не зможуть проголосувати за своєю виборчою адресою, надається можливість тимчасово (на час проведення виборів) змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси. Причинами можуть бути робота, навчання, відрядження, відпочинок, виїзд за кордон та інше.