Двадцять четверта сесія сьомого скликання Сергіївської сільської ради.

25 січня 2019 року в приміщені Сергіївського сільського будинку культури відбулася двадцять четверта сесія сьомого скликання Сергіївської сільської ради.

Порядок денний

1. Про виконання бюджету об’єднаної сільської територіальної громади за 2018 року.

(Лідовий І.Г.)

1. Про внесення змін до бюджету об’єднаної сільської територіальної громади на 2019 рік.

(Лобода В.І.)

1. Про роботу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради та сільського голови за період з 01 січня 2018 року по 31 грудня 2018 року.

(Лідовий І.Г.)

1. Про хід виконання Стратегії Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 рік за 2018 рік.

(Лідовий І.Г.)

1. Про внесення змін до штатного розпису КП «Сергіївське».

(Лідовий І.Г.)

1. Про внесення змін до штатного розпису КЗ Центру культури та дозвілля Сергіївської сільської ради.

(Лідовий І.Г.)

1. Про утворення юридичної особи – спеціалізованого КП «Добробут» Сергіївської сільської ради

(Лідовий І.Г.)

1. Про надання дозволу на списання основних засобів та необоротних активів з балансу Центру культури та дозвілля Сергіївської сільської ради.

(Богуславець Л.В.)

1. Про надання дозволу на переміщення необоротних активів з балансу Центру культури та дозвілля Сергіївської сільської ради на Лободиненський ФАП.

(Богуславець Л.В.)

1. Про присвоєння сільському голові чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування.

(Дичок О.Р.)

1. Земельні питання.

(Галь В.І.)

1. Різні питання.

На сесії сільської ради були присутні  11 депутатів, (відсутні Кревсун Н.Г., Фенько О.Г., Білик В.Г.). На сесію були запрошені також члени виконкому, представники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств які працюють на території громади.

Перше питання яке розглядали депутати було земельне питання. Галь В.І – начальник земельного відділу, проінформувала присутніх про земельні ділянки які були передані громаді рішенням уряду України за межами населених пунктів, та земельні ділянки які перейшли у власність громади за Законом України «Про землі колективної власності (спрощена назва)». Депутати затвердили список земельних ділянок які необхідно документально оформити та виставити на аукціон. Також було прийнято рішення про виділення земельних ділянок під особисті селянські господарства. Сесія надала дозвіл на проведення інвентаризації «колгоспних дворів», та вирішила передати лісосмуги спеціалізованому КП «Добробут» власником якого є Сергіївська громада.

Присутні заслухали звіт Сергіївського сільського голови Лідового І.Г. за 2018 рік.

Розглядаючи друге питання депутати виділили кошти на:

33000 грн. - проведення концертів до дня 8 березня в с. Качанове, с. Розбишівка, с. Сергіївка ансамблем «Тоніка»;

105120 грн. – придбання горизонтальної стрічкової пилорами;

120000 грн. – рециклер (міні асфальтний завод);

130 000 грн. – ківш навантажувальний до трактора МТЗ;

102516 грн. – будівництво свердловини в с. Новоселівка;

14800 грн. – виготовлення техумов та проектно-кошторисної документації на заміну газових лічильників в топковій Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ст.;

10800 грн. – комплекти шкільних меблів для першого класу 2019 року;

1300000 грн. – придбання нового приміського автобуса «Еталон» для перевезення жителів громади до м. Гадяч.