До відома депутатів та членів виконкому Сергіївської сільської ради!

05 вересня 2019 року о 15:00 у залі засідань сільської ради (с. Сергіївка, вул. Центральна, 9) відбудеться засідання виконавчого комітету Сергіївської сільської ради.

06 вересня 2019 року о 14-й годині у залі засідань сільської ради (с. Сергіївка, вул. Центральна, 9) скликається засідання тридцять першої сесії Сергіївської сільської ради сьомого скликання.

Порядок денний:

Тридцять першої сесії сьомого скликання

Сергіївської сільської ради. (06.09.2019 року)

1. Про Внесення змін до Програм Сергіївської сільської ради (відповідно внесених змін до бюджету об’єднаної сільської територіальної громади на 2019 рік).

(Панасейко І.М.)

1. Про внесення змін до бюджету об’єднаної сільської територіальної громади на 2019 рік.

(Лобода В.Г..)

1. Про виконання виконання бюджету об’єднаної сільської територіальної громади за 6 місяців 2019 року.

(Лобода В.Г.) (рішення 30 сесії 17.07.2019 року)

1. Про використання коштів з економії інфраструктурної субвенції.

(Лідовий І.Г.)

1. Про призначення директором комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради на час відсутності основного працівника.

(Дичок О.Р.)

1. Про закріплення та передачу в оперативне управління спеціалізованому комунальному підприємству «Добробут» Сергіївської сільської ради комунального майна територіальної громади Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області

(Дичок О.Р.)

1. Про закріплення та передачу в оперативне управління комунальному підприємству «Сергіївське» Сергіївської сільської ради комунального майна територіальної громади Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області

(Дичок О.Р.)

1. Про надання одноразової матеріальної допомоги. (2 – 3тис. грн. (онкохворі).

(Ілляшенко Н.В.)

1. Про розгляд колективного звернення батьків учнів 1-го класу Розбишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

(Івко С.О..)

1. Земельні питання.
  2. Інші питання.
  3. Різні питання:

- Про відповідь Державного агентства автомобільних доріг на звернення щодо ремонту дороги загального користування Т-17-05 Лохвиця – Гадяч.