До відома депутатів та членів виконкому Сергіївської сільської ради!

05 вересня 2019 року о 15:00 у залі засідань сільської ради (с. Сергіївка, вул. Центральна, 9) відбудеться засідання виконавчого комітету Сергіївської сільської ради.

06 вересня 2019 року о 14-й годині у залі засідань сільської ради (с. Сергіївка, вул. Центральна, 9) скликається засідання тридцять першої сесії Сергіївської сільської ради сьомого скликання.

Порядок денний:

Тридцять першої сесії сьомого скликання

Сергіївської сільської ради. (06.09.2019 року)

1. Про Внесення змін до Програм Сергіївської сільської ради (відповідно внесених змін до бюджету об’єднаної сільської територіальної громади на 2019 рік).

(Панасейко І.М.)

1. Про внесення змін до бюджету об’єднаної сільської територіальної громади на 2019 рік.

(Лобода В.Г..)

1. Про виконання виконання бюджету об’єднаної сільської територіальної громади за 6 місяців 2019 року.

(Лобода В.Г.) (рішення 30 сесії 17.07.2019 року)

1. Про використання коштів з економії інфраструктурної субвенції.

(Лідовий І.Г.)

1. Про призначення директором комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради на час відсутності основного працівника.

(Дичок О.Р.)

1. Про закріплення та передачу в оперативне управління спеціалізованому комунальному підприємству «Добробут» Сергіївської сільської ради комунального майна територіальної громади Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області

(Дичок О.Р.)

1. Про закріплення та передачу в оперативне управління комунальному підприємству «Сергіївське» Сергіївської сільської ради комунального майна територіальної громади Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області

(Дичок О.Р.)

1. Про надання одноразової матеріальної допомоги. (2 – 3тис. грн. (онкохворі).

(Ілляшенко Н.В.)

1. Про розгляд колективного звернення батьків учнів 1-го класу Розбишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

(Івко С.О..)

1. Земельні питання.
  2. Інші питання.
  3. Різні питання:

- Про відповідь Державного агентства автомобільних доріг на звернення щодо ремонту дороги загального користування Т-17-05 Лохвиця – Гадяч.

Гарантії працівникам, які проходять військову службу

Відповідно до частини  2 статті 39 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" в редакції від 08.02.2015 року зі змінами, внесеними Законом України від 15.01.2015 року № 116-VIII, за громадянами України, які призвані на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, або прийняті на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію, зберігається місце роботи (посада), середній заробіток на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування та форми власності.

Обмеження щодо застосування праці неповнолітніх

У трудовому законодавстві в інтересах охорони здоров’я підлітків існують певні обмеження, що стосуються усіх працівників, молодших вісімнадцяти років. Зокрема, у статті 190 КЗпП встановлено заборону на застосування праці неповнолітніх на важких роботах і на роботах зі шкідливими або небезпечними умовами праці, а також на підземних роботах (Перелік важких робіт і робіт із шкідливими і небезпечними умовами праці, на яких забороняється застосування праці неповнолітніх, затверджений наказом Міністерства охорони здоров’я України від 31 березня 1994 р. № 46).

Порядок розрахунку з працівником під час звільнення

Відповідно до статті 47 Кодексу законів про працю України обов'язок власника або уповноваженого ним органу провести розрахунок з працівником і видати йому трудову книжку.