(тридцять перша сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 06.09.2019

Про затвердження Програми підтримки аграрного сектору та розвитку сільських територій  Сергіївської об’єднаної територіальної громади за пріоритетними напрямками на період до 2020 року

Відповідно до Закону України: «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України» з урахуванням пріоритетів загальнодержавної політики, інтересів територіальної громади, визначених потребами її мешканців, враховано головні стратегічні цілі, визначені у Державній стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, що затверджена Постановою  Кабінету Міністрів України від 06.08.14 №385, та Стратегії розвитку Полтавської області на період до 2020 року, що затверджена рішення обласної ради від 16 січня 2015 року, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму підтримки аграрного сектору та розвитку сільських територій Сергіївської об’єднаної територіальної громади за пріоритетними напрямками на період до 2020 року (далі – Програма), що додається.
  2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Ісаєнко О. Ю.) передбачити кошти в бюджеті на виконання заходів Програми.
  3. Спеціалісту І категорії сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Гринь І. І. оприлюднити це рішення на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  4. Контроль за виконанням данного рішення покласти на комісію з питань з питань планування, фінансів, бюджету та соціально – економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                 І. Г. Лідовий

ДЕТАЛЬНІШЕ ⇒