16 жовтня 2019 року                                                                                        №77

Про внесення змін до сільського бюджету об’єднаної сільської територіальної громади на 2019 рік

Керуючись статтею 26  Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», статтею 78 Бюджетного Кодексу України, відповідно до рішення  двадцять другої сесії сьомого скликання   Сергіївської сільської ради від  22 грудня  2018 р. «Про   бюджет об’єднаної сільської територіальної громади  на 2019 р.», виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Здійснити перерозподіл  видатків за економічною класифікацією в межах   загального  обсягу   бюджетних призначень з  внесенням змін  до річного розпису  асигнувань  бюджету    а саме :

КПКВК 0211020  Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т.ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами

КЕКВ 2210 зменшити   жовтень   на суму 544 грн.

КЕКВ 2800 збільшити   жовтень   на суму 544грн.

КПКВК 0213104 Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю.

КЕКВ 2210  зменшити на суму  7330 грн. Січень 581 грн., лютий 5069 грн., березень 500 грн., квітень 500 грн., травень 500 грн., червень 180 грн..

1. Дане рішення затвердити на черговій сесії Сергіївської сільської ради.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                     І.Г. Лідовий