СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

16.03.2017                                                                                             № 45

Про присвоєння поштової

адреси об’єкту нерухомого майна (токові)

Відповідно до   статті 37  Закону  України  «Про місцеве  самоврядування  в  Україні», розглянувши  лист генерального директора ТОВ «Качанове-Агро» Басова А.Є. за №14 від 14.03.2017 року  щодо присвоєння  поштової адреси об’єкту нерухомого майна (токові), який розташований на земельній ділянці по вул. Гадяцькій  в с. Качанове, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Присвоїти поштову адресу об’єкту нерухомого майна, а саме токові, який розташований на земельній ділянці в селі Качанове по вул. Гадяцька – Україна, Полтавська область, Гадяцький район, с. Качанове, вулиця Гадяцька, №2-Г.
  2. 2. Копію цього рішення направити генеральному директору ТОВ «Качанове-Агро» Басову А.Є..
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на виконуючу обов’язки старости, яка здійснює свої повноваження на території таких населених пунктів: с. Качанове с. Новоселівка, с. Дачне, с. Вирішальне, с. Степове – Хоптинську Т.Г..

Сільський голова                                                                           І.Г. Лідовий