СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

16.03.2017                                                                                              № 47

Про план роботи виконавчого комітету Сергіївської сільської ради на ІІ квартал  2017 року

Заслухавши інформацію Ілляшенко Н.В. секретаря виконавчого комітету Сергіївської сільської ради про план роботи виконавчого комітету Сергіївської сільської ради на ІІ квартал 2017 року, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. План роботи виконавчого комітету Сергіївської сільської ради на ІІ квартал 2017 року затвердити. (Додається).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови Дичка О.Р.

Сільський  голова                                                                           І.Г. Лідовий