СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

05.04.2017                                                                                             № 48

Про відзначення Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» (ст.34 п. 2 делеговані повноваження) та заслухавши інформацію директорів сільських будинків культури та завідуючих сільськими клубами про відзначення Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Заходи щодо проведення і відзначення Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій – затвердити.

(Заходи додаються).

1. Контроль за виконання даного рішення покласти на сільського голову Лідового І.Г..

Сільський голова                                                                                  І.Г. Лідовий