СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

05.04.2017                                                                                                   № 49

Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2017 року

Керуючись статтею 32 (делеговані повноваження) Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію начальника відділу освіти, молоді і спорту виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Івко С.О. про організацію відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2017 року,  виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити мережу перспективного відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2017 року.
  2. Заборонити купання дітей та підлітків на річці Хорол без нагляду дорослих.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника сільського голови Коркішка О.І..

Сільський голова                                                                                  І.Г. Лідовий