СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

05.04.2017                                                                                             № 50

Про підсумки роботи із зверненнями громадян за І квартал 2017 року

Відповідно ст. 38 б. п. 1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (делеговані повноваження), Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування», виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Інформацію спеціаліста І категорії загального відділу виконавчого комітету сільської ради Кас’ян А.В. «Про підсумки роботи із зверненнями громадян за І квартал 2017 року» прийняти до відома (додається).
  2. Вживати невідкладних заходів щодо забезпечення реалізації конституційних прав громадян на письмові звернення та особистих прийомах, обов’язкове надання обґрунтованих відповідей за результатами розгляду, упорядкування роботи із зверненнями громадян.
  3. Постійно аналізувати та узагальнювати питання, що порушуються у зверненнях громадян, особливо повторних, виявляти причини, що їх породжують.
  4. Особливу увагу звернути на вирішення обґрунтованих заяв і скарг, організацію виїзних прийомів громадян.
  5. Вжити ефективних заходів щодо запобігання виникнення підстав повторних звернень громадян та звернень до органів вищого рівня.
  6. Контроль за виконанням даного рішення залишити за сільським головою Лідовим І.Г.

Сільський голова                                                                                   І.Г. Лідовий