СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

05.04.2017                                                                                 № 52

Про завершення опалювального сезону 2016-2017 на території населених пунктів Сергіївської сільської ради

Відповідно до підпункту 5 пункту а) статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14 лютого 2007 року № 71, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 05 березня 2007 року за № 197/13464, в межах здійснення функцій органу місцевого самоврядування, виконавчий комітет ВИРІШИВ:

1. Завершити опалювальний сезон 2016-2017 років в установах та підприємствах розташованих на території населених пунктів Сергіївської сільської ради з 05 квітня 2017 року.
  2. Відключення системи опалення у школах, клубах, лікувальних закладах та дитячих закладах проводити за їх письмовими заявами.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови (О.І. Коркішка).

Сільський голова                                                                           І.Г. Лідовий