СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

05.04.2017                                                                                             № 53

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (експлуатаційній свердловині №1-Р3hr з водонапірними вежами)

Відповідно до   статті 37  Закону  України  «Про місцеве  самоврядування  в  Україні», розглянувши  лист директора ТОВ «Вікторія Агро»  Близнюка Р.А. за №14 від 04.04.2017 року  щодо присвоєння  поштової адреси об’єкту нерухомого майна (експлуатаційній свердловині №1-Р3hr  з водонапірними вежами), які розташовані на земельній ділянці по пров. Молодіжний  в с. Розбишівка, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Присвоїти поштову адресу об’єкту нерухомого майна, а саме експлуатаційній свердловині №1-Р3hr свердловині з водонапірними вежами, які розташовані на земельній ділянці в селі Розбишівка по пров. Молодіжна – Україна, Полтавська область, Гадяцький район, с. Розбишівка, провулок Молодіжний, №13.
  2. 2. Копію цього рішення направити директору ТОВ «Вікторія Агро» Близнюку Р.А..
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на виконуючого обов’язки старости, який здійснює свої повноваження на території таких населених пунктів: с. Розбишівка с. Веселе, с. Крамарщина – Коркішка О.І..

Сільський голова                                                                           І.Г. Лідовий