СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

РІШЕННЯ

05.04.2017                                                                                             № 54

Про непридатність для проживання в будинку за адресою: с. Розбишівка Гадяцького району вул. Лісова, 15

Керуючись „Положенням про порядок обстеження стану житлових будинків з метою встановлення їх  відповідності санітарним і технічним вимогам та визнання житлових будинків і житлових приміщень не придатними для проживання”, затвердженим  Постановою Ради Міністрів УРСР № 189 від 26.04.1984 року та на підставі  акта візуального обстеження стану житлового будинку, який належить по праву спадковості Лихно Наталії Григорівні та розташований за адресою: вул. Лісова 15, с. Розбишівка Гадяцького району Полтавської області, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

Визнати будинок, який знаходиться за адресою: с. Розбишівка Гадяцького району, вул. Лісова, 15 не придатним для проживання, як такий, що знаходиться в аварійному стані та не підлягає реконструкції.

(Акт додається).

Сільський голова                                                                           І.Г. Лідовий

Щодо обов’язковості подання в органи ДФС повідомлення про прийняття працівників на роботу

Частиною третьою статті 24 Кодексу законів про працю України визначено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Відповідальність за порушення трудового законодавства у 2018 році

Роз’яснення надає головний державний інспектор  відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно - правових актів Управління Держпраці у Полтавській області   Тіхонова Лідія Дмитрівна

До відома депутатів Сергіївської сільської ради!

2 лютого 2018 року о 14-й годині у залі засідань сільської ради (с. Сергіївка, вул. Центральна, 9) скликається засідання дванадцятої сесії Сергіївської сільської ради сьомого скликання.