СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

05.04.2017                                                                                             № 54

Про непридатність для проживання в будинку за адресою: с. Розбишівка Гадяцького району вул. Лісова, 15

Керуючись „Положенням про порядок обстеження стану житлових будинків з метою встановлення їх  відповідності санітарним і технічним вимогам та визнання житлових будинків і житлових приміщень не придатними для проживання”, затвердженим  Постановою Ради Міністрів УРСР № 189 від 26.04.1984 року та на підставі  акта візуального обстеження стану житлового будинку, який належить по праву спадковості Лихно Наталії Григорівні та розташований за адресою: вул. Лісова 15, с. Розбишівка Гадяцького району Полтавської області, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

Визнати будинок, який знаходиться за адресою: с. Розбишівка Гадяцького району, вул. Лісова, 15 не придатним для проживання, як такий, що знаходиться в аварійному стані та не підлягає реконструкції.

(Акт додається).

Сільський голова                                                                           І.Г. Лідовий