СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

РІШЕННЯ

05.04.2017                                                                                             № 54

Про непридатність для проживання в будинку за адресою: с. Розбишівка Гадяцького району вул. Лісова, 15

Керуючись „Положенням про порядок обстеження стану житлових будинків з метою встановлення їх  відповідності санітарним і технічним вимогам та визнання житлових будинків і житлових приміщень не придатними для проживання”, затвердженим  Постановою Ради Міністрів УРСР № 189 від 26.04.1984 року та на підставі  акта візуального обстеження стану житлового будинку, який належить по праву спадковості Лихно Наталії Григорівні та розташований за адресою: вул. Лісова 15, с. Розбишівка Гадяцького району Полтавської області, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

Визнати будинок, який знаходиться за адресою: с. Розбишівка Гадяцького району, вул. Лісова, 15 не придатним для проживання, як такий, що знаходиться в аварійному стані та не підлягає реконструкції.

(Акт додається).

Сільський голова                                                                           І.Г. Лідовий

Оголошення!

Шановні жителі с. Сергіївка. З 1 січня 2018 року змінюється графік вивезення твердих побутових відходів. Збір твердих побутових відходів (сміття) переноситься з суботи на п’ятницю. Маршрут та час проїзду не змінюється.

Графік прийому лікаря Розбишівської АЗПСМ КЕРЕЧЕНКО В.В.

Графік

прийому лікаря Розбишівської АЗПСМ

КЕРЕЧЕНКО В.В.

План Новорічних та Різдвяних заходів, які заплановано на території Сергіївської ОТГ