СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

РІШЕННЯ

05.04.2017                                                                                             № 55

Про надання дозволу на знесення аварійного будинку в с. Розбишівка Гадяцького району вул. Лісова, 15 та анулювання права власності на даний будинок

Керуючись „Положенням про порядок обстеження стану житлових будинків з метою встановлення їх  відповідності санітарним і технічним вимогам та визнання житлових будинків і житлових приміщень не придатними для проживання”, затвердженим  Постановою Ради Міністрів УРСР № 189 від 26.04.1984 року та на підставі  акта візуального обстеження стану житлового будинку, який належить по праву спадковості Лихно Наталії Григорівні та розташований за адресою: вул. Лісова, 15, с. Розбишівка Гадяцького району Полтавської області, виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл громадянці Лихно Наталії Григорівні на знесення житлового будинку в с. Розбишівка вул. Лісова, 15 , так як він прийшов у повну непридатність для проживання, знаходиться в аварійному стані, проведенню реконструкції не підлягає.
  2. Після знесення житлового будинку анулювати право власності на даний будинок.
  3. Земельну ділянку, на якій розміщений житловий будинок, після його знесення, привести в належний стан.
  4. Виконуючому обов’язки старости, який здійснює свої повноваження на території таких населених пунктів: с. Розбишівка с. Веселе, с. Крамарщина – Коркішку О.І зробити відповідні записи в погосподарській книзі №2 за 2015-2020 роки.

Сільський голова                                                                           І.Г. Лідовий

Оголошення!

Шановні жителі с. Сергіївка. З 1 січня 2018 року змінюється графік вивезення твердих побутових відходів. Збір твердих побутових відходів (сміття) переноситься з суботи на п’ятницю. Маршрут та час проїзду не змінюється.

Графік прийому лікаря Розбишівської АЗПСМ КЕРЕЧЕНКО В.В.

Графік

прийому лікаря Розбишівської АЗПСМ

КЕРЕЧЕНКО В.В.

План Новорічних та Різдвяних заходів, які заплановано на території Сергіївської ОТГ