СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

05.04.2017                                                                                             № 55

Про надання дозволу на знесення аварійного будинку в с. Розбишівка Гадяцького району вул. Лісова, 15 та анулювання права власності на даний будинок

Керуючись „Положенням про порядок обстеження стану житлових будинків з метою встановлення їх  відповідності санітарним і технічним вимогам та визнання житлових будинків і житлових приміщень не придатними для проживання”, затвердженим  Постановою Ради Міністрів УРСР № 189 від 26.04.1984 року та на підставі  акта візуального обстеження стану житлового будинку, який належить по праву спадковості Лихно Наталії Григорівні та розташований за адресою: вул. Лісова, 15, с. Розбишівка Гадяцького району Полтавської області, виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл громадянці Лихно Наталії Григорівні на знесення житлового будинку в с. Розбишівка вул. Лісова, 15 , так як він прийшов у повну непридатність для проживання, знаходиться в аварійному стані, проведенню реконструкції не підлягає.
  2. Після знесення житлового будинку анулювати право власності на даний будинок.
  3. Земельну ділянку, на якій розміщений житловий будинок, після його знесення, привести в належний стан.
  4. Виконуючому обов’язки старости, який здійснює свої повноваження на території таких населених пунктів: с. Розбишівка с. Веселе, с. Крамарщина – Коркішку О.І зробити відповідні записи в погосподарській книзі №2 за 2015-2020 роки.

Сільський голова                                                                           І.Г. Лідовий