СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

РІШЕННЯ

26.04.2017                                                                                                № 56

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 78 Бюджетного Кодексу України та відповідно до рішення другої сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради від 10.02.2017 року «Про внесення змін до бюджету об’єднаної  сільської територіальної  громади  на 2017 рік», виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

Здійснити перерозподіл видатків за економічною класифікацією в межах загального обсягу бюджетних призначень з обов’язковим внесенням  змін до річного розпису асигнувань  бюджету а саме:

КФК 0316324 Будівництво  та придбання житла для окремих категорій населення

КЕКВ 3110  - 110 000 грн.

КЕКВ 3121  +110 000 грн.

Сільський голова                                                                               І.Г. Лідовий

Щодо обов’язковості подання в органи ДФС повідомлення про прийняття працівників на роботу

Частиною третьою статті 24 Кодексу законів про працю України визначено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Відповідальність за порушення трудового законодавства у 2018 році

Роз’яснення надає головний державний інспектор  відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно - правових актів Управління Держпраці у Полтавській області   Тіхонова Лідія Дмитрівна

До відома депутатів Сергіївської сільської ради!

2 лютого 2018 року о 14-й годині у залі засідань сільської ради (с. Сергіївка, вул. Центральна, 9) скликається засідання дванадцятої сесії Сергіївської сільської ради сьомого скликання.