СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

РІШЕННЯ

26.04.2017                                                                                                № 56

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 78 Бюджетного Кодексу України та відповідно до рішення другої сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради від 10.02.2017 року «Про внесення змін до бюджету об’єднаної  сільської територіальної  громади  на 2017 рік», виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

Здійснити перерозподіл видатків за економічною класифікацією в межах загального обсягу бюджетних призначень з обов’язковим внесенням  змін до річного розпису асигнувань  бюджету а саме:

КФК 0316324 Будівництво  та придбання житла для окремих категорій населення

КЕКВ 3110  - 110 000 грн.

КЕКВ 3121  +110 000 грн.

Сільський голова                                                                               І.Г. Лідовий

Оголошення!

Шановні жителі с. Сергіївка. З 1 січня 2018 року змінюється графік вивезення твердих побутових відходів. Збір твердих побутових відходів (сміття) переноситься з суботи на п’ятницю. Маршрут та час проїзду не змінюється.

Графік прийому лікаря Розбишівської АЗПСМ КЕРЕЧЕНКО В.В.

Графік

прийому лікаря Розбишівської АЗПСМ

КЕРЕЧЕНКО В.В.

План Новорічних та Різдвяних заходів, які заплановано на території Сергіївської ОТГ