СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

РІШЕННЯ

26.04.2017                                                                                             № 57

Про визнання житлового будинку в селі Сергіївка та квартири в селі Розбишівка службовими квартирами виконавчого комітету Сергіївської сільської ради

Керуючись ст. 30 (б) п.5, ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 118 Житлового кодексу Української РСР, Положенням про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними в Українській РСР затвердженого постановою Ради Міністрів УРСР від 04.02.1988 року № 37, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Визнати житловий будинок № 6 по вулиці Набережна Хоролу в селі Сергіївка Гадяцького району Полтавської області, загальною площею  48,8  м2,  житловою площею 24,9 м2, службовою квартирою  виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.
  2. 2. Визнати квартиру № 7 в будинку  № 2  по вулиці Лохвицька в селі Розбишівка Гадяцького району Полтавської області, загальною площею  67,00  м2,  житловою площею 41,5 м2, службовою квартирою  виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника сільського голови Коркішка О.І..

Сільський голова                                                                           І.Г. Лідовий

Щодо обов’язковості подання в органи ДФС повідомлення про прийняття працівників на роботу

Частиною третьою статті 24 Кодексу законів про працю України визначено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Відповідальність за порушення трудового законодавства у 2018 році

Роз’яснення надає головний державний інспектор  відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно - правових актів Управління Держпраці у Полтавській області   Тіхонова Лідія Дмитрівна

До відома депутатів Сергіївської сільської ради!

2 лютого 2018 року о 14-й годині у залі засідань сільської ради (с. Сергіївка, вул. Центральна, 9) скликається засідання дванадцятої сесії Сергіївської сільської ради сьомого скликання.