СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

26.04.2017                                                                                             № 57

Про визнання житлового будинку в селі Сергіївка та квартири в селі Розбишівка службовими квартирами виконавчого комітету Сергіївської сільської ради

Керуючись ст. 30 (б) п.5, ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 118 Житлового кодексу Української РСР, Положенням про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними в Українській РСР затвердженого постановою Ради Міністрів УРСР від 04.02.1988 року № 37, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Визнати житловий будинок № 6 по вулиці Набережна Хоролу в селі Сергіївка Гадяцького району Полтавської області, загальною площею  48,8  м2,  житловою площею 24,9 м2, службовою квартирою  виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.
  2. 2. Визнати квартиру № 7 в будинку  № 2  по вулиці Лохвицька в селі Розбишівка Гадяцького району Полтавської області, загальною площею  67,00  м2,  житловою площею 41,5 м2, службовою квартирою  виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника сільського голови Коркішка О.І..

Сільський голова                                                                           І.Г. Лідовий