СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

РІШЕННЯ

12.05.2017                                                                                                № 58

Про впорядкування місць масового відпочинку населення біля водних об’єктів

Відповідно до п. 7 ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та з метою впорядкування місць масового відпочинку біля водних об’єктів,  виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити на літній період місця масового відпочинку населення біля водних об’єктів (додається) з подальшим виготовленням проектів відведення земельних ділянок для цієї мети та узгоджуються  з  територіальними  установами  державної санітарно-епідеміологічної служби.
  2. Затвердити заходи по впорядкуванню місць відпочинку біля водних об’єктів (Заходи додаються).
  3. Зобов’язати відділ освіти молоді та спорту (Івко С.О.) провести роз’яснювальні бесіди по правилах поведінки на водоймах та ознайомити дітей з прийомами саморятування, надання першої долікарняної допомоги потерпілим.
  4. Рекомендувати орендарям водних об’єктів облаштувати місця відпочинку та встановити відповідні знаки до 01.06.2017 року.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови Коркішка О.І.

Сільський голова                                                                               І.Г. Лідовий

Рішення виконкому

Сергіївської сільської ради

від 12.05.2017 № 57

Заходи по впорядкуванню місць відпочинку біля водних об’єктів.

1. Очистити прибережну зону річки Хорол біля місць масового відпочинку людей.

До 01.06.2017 року                                                          КП «Сергіївське»

КП «Надія»

1. Обрізати сухе гілля дерев, видалити кущі, що знаходяться в зоні відпочинку.

КП «Надія»

1. Зобов’язати орендарів ставків розташованих на території Сергіївської сільської ради облаштувати місця масового відпочинку населення біля водних об’єктів.

Орендарі ставків

1. Розмістити на офіційному Веб-сайт Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/, інформаційних стендах Сергіївської сільської ради, інформаційних стендах загальноосвітніх шкіл розташованих на території Сергіївської сільської ради правила безпечної поведінки біля водних об’єктів.

Секретар сільської ради                                                                 Н.В. Ілляшенко

Щодо обов’язковості подання в органи ДФС повідомлення про прийняття працівників на роботу

Частиною третьою статті 24 Кодексу законів про працю України визначено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Відповідальність за порушення трудового законодавства у 2018 році

Роз’яснення надає головний державний інспектор  відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно - правових актів Управління Держпраці у Полтавській області   Тіхонова Лідія Дмитрівна

До відома депутатів Сергіївської сільської ради!

2 лютого 2018 року о 14-й годині у залі засідань сільської ради (с. Сергіївка, вул. Центральна, 9) скликається засідання дванадцятої сесії Сергіївської сільської ради сьомого скликання.