СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

РІШЕННЯ

12.05.2017                                                                                                № 60

Про соціальний захист населення на території Сергіївської сільської ради

Керуючись ст. 34 (делеговані повноваження) Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши інформацію заступника сільського голови Дичка О.Р. про соціальний захист населення на території Сергіївської сільської ради виконавчий комітет Сергіївської сільської ради відмічає, що на території сільської ради працює 9 соціальних працівників, які обслуговують  73 одиноких та одиноко проживаючих пристарілих жителів вдома Ці пенсіонери задоволені обслуговуванням. Соціальні працівники та учні старшокласники загальноосвітніх шкіл допомагають ветеранам війни та праці в посадці та прополці городів, приведенню в належний стан житлових будинків та дворів. Безробітнім та малозабезпеченим громадянам, працівниками виконавчого комітету Сергіївської сільської ради проводиться допомога в оформлені документів для взяття на облік в центр зайнятості, в одержані субсидій та державних допомог. Проводиться робота по наданню послуг сім’ям з дітьми. Виходячи з вищесказаного виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

Кереченку В.В. завідуючому Розбишівською лікарською амбулаторією ЗПСМ та Ковальовій К. О. завідуючій Сергіївською лікарською амбулаторією ЗПСМ  продовжити роботу по виявленню та взяттю на облік одиноких пенсіонерів, що потребують соціальної допомоги та наданню кваліфікованої медичної допомоги ветеранам війни, людям з обмеженими фізичними можливостями.

Термін виконання постійно.

Сільський голова                                                                               І.Г. Лідовий

Щодо обов’язковості подання в органи ДФС повідомлення про прийняття працівників на роботу

Частиною третьою статті 24 Кодексу законів про працю України визначено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Відповідальність за порушення трудового законодавства у 2018 році

Роз’яснення надає головний державний інспектор  відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно - правових актів Управління Держпраці у Полтавській області   Тіхонова Лідія Дмитрівна

До відома депутатів Сергіївської сільської ради!

2 лютого 2018 року о 14-й годині у залі засідань сільської ради (с. Сергіївка, вул. Центральна, 9) скликається засідання дванадцятої сесії Сергіївської сільської ради сьомого скликання.