СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

12.05.2017                                                                                                № 61

Про видачу ордерів на службові квартири

Керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  у відповідності до постанови Ради Міністрів УРСР від 04.02.1988 року № 37 «Про затвердження положення про надання службових жилих приміщень і користування ними в Українській РСР», статтей: 15, 118, 119, 121, 122 та 123 Житлового кодексу Української РСР та розглянувши лист головного лікаря комунального закладу «Гадяцький центр ПМСД» Близнюк В.О. про надання службового житла виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. На час виконання службових обов’язків надати службове жиле приміщення завідувачу Сергіївської амбулаторії ЗПСМ Ковальовій Катерині Олексіївні за адресою по вулиці Набережна Хоролу, 6, в селі Сергіївка Гадяцького району Полтавської області, склад сім’ї одна особа.
  2. На час виконання службових обов’язків надати службове жиле приміщення завідувачу Розбишівської амбулаторії ЗПСМ Кереченку Віталію Віталійовичу за адресою по вулиці Лохвицька, 2, кв. 7, в селі Розбишівка Гадяцького району Полтавської області, склад сім’ї одна особа.
  3. Видати спеціальний ордер на службове жиле приміщення, яке розташоване за адресою: вулиця Набережна Хоролу, 6 в селі Сергіївка, Гадяцького району Полтавської області житловою площею 24,9 м2, загальною площею 48,8 м2, на ім’я Ковальова Катерина Олексіївна, склад сім’ї одна особа.
  4. Видати спеціальний ордер на службове жиле приміщення, яке розташоване за адресою: вулиця Лохвицька, 2, кв. 7, в селі Розбишівка, Гадяцького району Полтавської області житловою площею 41,5 м2, загальною площею 67,00 м2, на ім’я Кереченко Віталій Віталійович, склад сім’ї одна особа.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника сільського голови Коркішка О.І.

Сільський голова                                                                               І.Г. Лідовий