СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

РІШЕННЯ

12.05.2017                                                                                                № 62

Про затвердження акту приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади Сергіївської сільської ради конвекторів

Керуючись пп. 1 п. «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення сесії Сергіївської сільської ради від 07.04.2017 року (четверта сесія сьомого скликання) «Про надання згоди на безоплатне прийняття в комунальну власність територіальної громади Сергіївської сільської ради конвекторів», виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити акт приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади Сергіївської сільської ради конвекторів в кількості два шт. загальною вартістю 2600,00 (дві тисячі шістсот) грн. від 12.05.2017 року з послідуючою постановкою на баланс комунальної установи ДНЗ «Перлинка» (акт приймання передачі додається).
  2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Антоненко О.І.) внести зміни до бухгалтерського обліку відповідно до чинного законодавства України.

Сільський голова                                                                               І.Г. Лідовий