СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

РІШЕННЯ

12.05.2017                                                                                                № 62

Про затвердження акту приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади Сергіївської сільської ради конвекторів

Керуючись пп. 1 п. «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення сесії Сергіївської сільської ради від 07.04.2017 року (четверта сесія сьомого скликання) «Про надання згоди на безоплатне прийняття в комунальну власність територіальної громади Сергіївської сільської ради конвекторів», виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити акт приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади Сергіївської сільської ради конвекторів в кількості два шт. загальною вартістю 2600,00 (дві тисячі шістсот) грн. від 12.05.2017 року з послідуючою постановкою на баланс комунальної установи ДНЗ «Перлинка» (акт приймання передачі додається).
  2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Антоненко О.І.) внести зміни до бухгалтерського обліку відповідно до чинного законодавства України.

Сільський голова                                                                               І.Г. Лідовий

Щодо обов’язковості подання в органи ДФС повідомлення про прийняття працівників на роботу

Частиною третьою статті 24 Кодексу законів про працю України визначено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Відповідальність за порушення трудового законодавства у 2018 році

Роз’яснення надає головний державний інспектор  відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно - правових актів Управління Держпраці у Полтавській області   Тіхонова Лідія Дмитрівна

До відома депутатів Сергіївської сільської ради!

2 лютого 2018 року о 14-й годині у залі засідань сільської ради (с. Сергіївка, вул. Центральна, 9) скликається засідання дванадцятої сесії Сергіївської сільської ради сьомого скликання.