СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

РІШЕННЯ

20.09.2017                                                                                                        № 93

Про початок опалювального періоду 2017 - 2018 року на території населених пунктів Сергіївської сільської ради

Керуючись пунктом 5 статті 30, статтею 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до пункту 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року №630 (зі змінами) та у зв’язку зі зниженням середньодобової температури середовища на території населених пунктів сільської ради, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Розпочати опалювальний період 2017 – 2018 року в установах, організаціях соціально-культурної сфери та житлових будинках, які розташовані на території Сергіївської сільської ради з 15.10.2017 року.
  2. Сільській комісії з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сергіївської сільської ради, за допомогою Полтавського обласного центру з гідрометеорології (підрозділ в м. Гадяч), відстежувати динаміку змін температури зовнішнього повітря, в разі її середньодобового зниження нижче +8ºС та утримання такої протягом 3 діб, ініціювати щодо видання розпорядження сільським головою про початок опалювального сезону 2017-2018 років достроково: у житловому фонді комунальної власності територіальної громади, кооперативних житлових будинках, об’єднаннях співвласників багатоквартирних будинків, приватному житловому фонді, відомчому житловому фонді, підприємствах та установах Сергіївської сільської ради.
  3. Керівникам підприємств, установ та організацій соціально-культурної сфери забезпечити постійний контроль за раціональним використанням газу та твердого палива, в разі підвищення середньодобової температури повітря в опалювальний період вище + 8° С, шляхом обмеження роботи котелень та топкових.
  4. Спеціалісту І категорії загального відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Кас’ян А.В. забезпечити оприлюднення даного рішення та графіку на офіційному Веб-сайт Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/ .
  5. Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника сільського голови Дичка О.Р.

Сільський голова                                                                                  І.Г. Лідовий

Щодо обов’язковості подання в органи ДФС повідомлення про прийняття працівників на роботу

Частиною третьою статті 24 Кодексу законів про працю України визначено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Відповідальність за порушення трудового законодавства у 2018 році

Роз’яснення надає головний державний інспектор  відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно - правових актів Управління Держпраці у Полтавській області   Тіхонова Лідія Дмитрівна

До відома депутатів Сергіївської сільської ради!

2 лютого 2018 року о 14-й годині у залі засідань сільської ради (с. Сергіївка, вул. Центральна, 9) скликається засідання дванадцятої сесії Сергіївської сільської ради сьомого скликання.