СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

23.10.2017                                                                                                        № 98

Про внесення змін до бюджету об’єднаної  сільської територіальної  громади  на 2017 рік

Керуючись статтею 26  Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», статтею 78 Бюджетного Кодексу України, відповідно до рішення  третього пленарного засідання  першої   сесії сьомого  скликання Сергіївської сільської ради від  23  грудня  2017 р. «Про   бюджет об’єднаної сільської територіальної громади  на 2017 р.», виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

Здійснити перерозподіл видатків за економічною класифікацією в межах загального обсягу бюджетних призначень з обов’язковим внесенням змін до річного розпису асигнувань бюджету, а саме:

КТКВК 0311020 Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т. ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами.

КЕКВ 2230 листопад зменшити на суму 15000 грн.

жовтень збільшити на суму 15000 грн..

Сільський голова                                                                                  І.Г. Лідовий