СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

23.10.2017                                                                                                        № 99

Про організацію та проведення у листопаді-грудні 2017 року приписки  юнаків 2001 року народження, які проживають на  території населених пунктів Сергіївської сільської ради до призовної дільниці

У відповідності до Закону України  «Про військовий обов’язок і військову службу», на виконання розпорядження голови Гадяцької райдержадміністрації від 15.11.2015 року № 110 та наказу військового комісара Гадяцького РВК від  25.11.2015 року № 87, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Відповідальному за військовий облік військовозобов’язаних і призовників (Білаш С.М.):

1.1. у термін до 01.12.2017 року скласти та подати до Гадяцького РВК список призовників, які підлягають приписці до призовної дільниці;

1.2. забезпечити контроль за підготовкою особових справ призовників, проходження ними комісії з питань приписки, за виконанням призовниками рішень комісії з питань приписки;

1.3 забезпечити 100 % оповіщення юнаків які підлягають приписці.

1. Відповідальним за підготовку особових справ призовників для проходження комісії з питань приписки призначити начальника відділу освіти молоді та спорту виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Івко С.О.). Термін готовності особових справ призовників 30.12.2017 року.
  2. Оповіщення про явку на комісію з питань приписки здійснити у відповідності до вимог наказу військового комісара:

шляхом доведення наказу військового комісара до населення;

вручення персональних повісток.

Персональні повістки вручати із залученням членів виконавчого комітету, депутатів сільської ради та дільничним інспектором Гадяцького ВП ГУНП.

1. Для забезпечення організованого і якісного проведення приписки громадян до призовних дільниць необхідно:

виділити канцелярські приладдя у відповідності до розрахунку;

доставку призовників до призовної дільниці здійснити 15.01.2017 року централізовано шкільним автобусом за погодженням з відділом освіти молоді та спорту виконавчого комітету Сергіївської сільської ради;

1. Заходи щодо розшуку та доставки призовників, які ухиляються від проходження приписки до призовної дільниці здійснювати у взаємодії з військовим комісаріатом із залученням членів виконавчого комітету, депутатів сільської ради, інспектором Гадяцького ВП ГУНП та добровільною народною дружино.
  2. Начальнику відділу освіти молоді та спорту виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Івко С.О.):

юнаків, які підлягають приписці направити до призовної дільниці під керівництвом викладача предмету захист Вітчизни у супроводі медичної сестри школи;

після проведення медичної комісії внести зміни до листка здоров’я учнів у класних журналах про стан їх здоров’я;

у термін проведення приписки юнаків до призовної дільниці провести: контрольні заняття з фізичної, стройової підготовки та з вивчення правил військового обліку.

1. За результатами приписки громадян до призовної дільниці до 01.04.2017 року заслухати відповідального за військовий облік інспектора військово-облікового столу Білаш С.М.
  2. 8. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                                                  І.Г. Лідовий