СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

02.11.2017                                                                                                        № 105

Про затвердження графіку руху транспорту на автобусних маршрутах загального користування в населених пунктах Сергіївської сільської ради

Керуючись ст. 40, п.п. 10, 12, п. «а», п.п. 2 п «б» ч. 1  ст.і 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення інформаційної відкритості, підвищення якості з надання послуг пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування в населених пунктах Сергіївської сільської ради, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради  ВИРІШИВ:

1. Затвердити графік руху транспорту на автобусних маршрутах загального користування в населених пунктах Сергіївської сільської ради в тому числі по безкоштовному перевезенню пільгової категорії громадян згідно з додатком 1.
  2. Фінансовому відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Лобода В.Г.) укласти договір на безкоштовне перевезення автобусними маршрутами загального користування пільгових категорій громадян з ФОП «О.В. Фадєєв» та забезпечити відшкодування витрат.
  3. Спеціалісту І категорії загального відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Кас’ян А.В. оприлюднити це рішення на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/ та в інформаційному бюлетні «Сергіївські новини».
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області: з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку та комісію з питань прав людини, соціального захисту населення, законності, депутатської діяльності і етики.

Сільський голова                                                                                  І.Г. Лідовий

Додаток  1

до рішення виконкому

Сергіївської сільської ради

105 від 02.11.2017

Графік

руху транспорту на автобусних маршрутах загального користування

в населених пунктах Сергіївської сільської ради в тому числі по безкоштовному перевезенню пільгової категорії громадян.

Час відправлення автобуса,

год. хв.

Маршрут

Дні слідування

Розбишівка – Гадяч

Гадяч – Розбишівка

Сергіївка – Гадяч

Гадяч – Сергіївка

Вирішальне (через Степове (7-10), Качанове (7-20)) – Гадяч

Вт. (пільговий), Чт. (пільговий).

Гадяч – Вирішальне (через Качанове, Степове)

Вт. (пільговий), Чт. (пільговий).

Лободине (через Чернече (8-10), Вечірчине (8-20))

Чт. (пільговий).

Гадяч – Лободине (через Вечірчине, Чернече)

Чт. (пільговий).