СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

02.11.2017                                                                                                        № 106

Про надання дозволу на відкриття  аптечного  кіоску  в Сергіївській  лікарській амбулаторії  ЗПСМ

Керуючись підпунктом 4, пункту «б», статті 30, підпунктами 1, 2, 3, пункту «б», статті 32   Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», статтею 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та  розглянувши заяву Гнатюк Л.В. про надання дозволу на відкриття аптечного  кіоску  в Сергіївській  лікарській амбулаторії  ЗПСМ, з метою забезпечення в межах наданих повноважень доступності медичного обслуговування  в населених пунктах Сергіївської сільської ради, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради  ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл гр. Гнатюк Людмилі Володимирівні на відкриття аптечного кіоску  за адресою: вул. Центральна, 41, с. Сергіївка в приміщені Сергіївській  лікарській амбулаторії  ЗПСМ.
  2. Погодити графік роботи аптечного кіоску згідно з додатком.
  3. Рекомендувати гр. Гнатюк Л.В. погоди та отримати дозволи на діяльність аптечного кіоску в усіх відповідних службах, заключити договір про повну індивідуальну матеріальну відповідальність та трудову угоду з центральною районною аптекою №16-філія ПОКП «Полтавафарм».
  4. Зобов’язати гр. Гнатюк Л.В. дотримуватися правил торгівлі та режиму роботи, утримувати приміщення та прилеглу територію в належному санітарному стані.
  5. Спеціалісту І категорії загального відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Кас’ян А.В. оприлюднити це рішення на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/ та в інформаційному бюлетні «Сергіївські новини».
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області з питань прав людини, соціального захисту населення, законності, депутатської діяльності і етики.

Сільський голова                                                                                  І.Г. Лідовий

до рішення виконкому

Сергіївської сільської ради

106 від 02.11.2017