СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

02.11.2017                                                                                                        № 107

Про заборону  самовільного знесення капітальних будівель в населених  пунктах  Сергіївської  сільської ради

Керуючись статтею 30 Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», статтею 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради  ВИРІШИВ:

1. Доручити сільському голові (Лідовий І.Г.) та в.о. старост (Коркішко О.І., Хоптинська Т.Г.) у підпорядкованих їм населених пунктах при виявлені несанкціонованого та непогодженого з виконавчим комітетом самовільного знесення капітальних будівель, повідомляти правоохоронні органи.
  2. Доручити відділу земельних відносин, комунального майна житлово-комунального господарства виконавчого комітету (Галь В.І.) провести інвентаризацію пустуючи садиб розташованих на території населених пунктів Сергіївської об’єднаної територіальної громади з метою виявлення аварійних та придатних для проживання до лютого місяця 2018 року з подальшою передачею підготовлених матеріалів на чергове засідання виконавчого комітету.
  3. Секретарю виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Ілляшенко Н.В.) внести це питання у план роботи виконкому на 2018 рік.

Сільський голова                                                                                  І.Г. Лідовий