СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

15.11.2017                                                                                                        № 108

Про встановлення поточних індивідуальних технологічних нормативів використання  питної води для комунального підприємства «Сергіївське» Сергіївської сільської ради

Відповідно до Закону України «Про питну воду та питне водопостачання», керуючись «Порядком розроблення та затвердження технологічних нормативів використання питної води», затвердженим наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 25.06.2014 року №179, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 3 вересня 2014 року за №1062/25839, враховуючи район та умови проживання, забезпечення населених пунктів водними ресурсами та потужностями з очистки та подачі питної води, графік подачі води, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Встановити комунальному підприємству «Сергіївське» Сергіївської сільської ради індивідуальні технологічні нормативи використання питної води терміном на 5 років:

-  втрати питної води в системах водопостачання – 280,000 м3/1000 мпіднятої води;

-  технологічні витрати питної води в системах водопостачання – 50,000 м3 /1000 м3 піднятої води;

- технологічні витрати питної води в системах водовідведення – відсутні.

1. Комунальному підприємству «Сергіївське» Сергіївської сільської ради забезпечити використання питної води на технологічні потреби у межах нормативів.
  2. Це рішення набуває чинності з дня видачі дозволу на спеціальне водокористування.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                                  І.Г. Лідовий