СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

15.11.2017                                                                                                        № 109

Про внесення змін до бюджету об’єднаної  сільської територіальної  громади  на 2017 рік

Керуючись статтею 26  Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», статтею 78 Бюджетного Кодексу України, відповідно до рішення  третього пленарного засідання  першої   сесії сьомого  скликання Сергіївської сільської ради від  23  грудня  2017 р. «Про   бюджет об’єднаної сільської територіальної громади  на 2017 р.», виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

Здійснити  перерозподіл  видатків за економічною класифікацією в межах   загального  обсягу   бюджетних призначень з  внесенням змін  до річного розпису асигнувань бюджету, а саме :

КТКВК 0314090 Палаци і будинки культури,клуби та інші заклади клубного  типу

КЕКВ 2120  листопад збільшити  на суму  5661    грн.

грудень  зменшити  на суму   5661     грн.

Сільський голова                                                                                  І.Г. Лідовий