СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

20.12.2017                                                                                         №116

Про затвердження складу  комісії по обстеженню та  видалення зелених насаджень

Відповідно до статтей 26, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України  «Про благоустрій населених пунктів», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045 (зі змінами та доповненнями), Порядку  видалення зелених насаджень  на території  Сергіївської    сільської ради, затверджений  рішенням  виконкому  Сергіївської  сільської  ради від 05.01.2017 року,  розглянувши  клопотання  начальника Гадяцької  філії  ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»,    виконавчий  комітет  Сергіївської сільської  ради  ВИРІШИВ:

1. Затвердити комісію  по видаленню зелених насаджень в  охоронній  зоні ЛЕП  в с. Сергіївка у  складі:

голова  комісії  - Дичок Олег  Романович, заступник сільського  голови.

члени  комісії – Галь  Валентина  Іванівна , начальник  відділу  земельних  відносин  виконкому,

Білик  Володимир  Григорович – депутат  сільської  ради,

Кавун Анатолій Іванович – начальник  КП «Сергіївське»,

Мартиненко Олег  Олексійович – лісник  Краснолуцького  лісництва.

1. Доручити комісії  провести обстеження  зелених  насаджень по вул. Шевченка  та в   охоронній зоні ЛЕП в районі вул. Садової і 40-річчя  Перемоги.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Сергіївської сільської ради з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи з питань агропромислового комплексу,регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища  ( голова комісії – Золотоверх В.А.)

Сільський  голова                                                                І.Г.Лідовий