СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

20.12.2017                                                                                                     № 119

Про план роботи виконавчого комітету Сергіївської сільської ради на І квартал  2018 року

Заслухавши інформацію Ілляшенко Н.В. секретаря виконавчого комітету Сергіївської сільської ради про план роботи виконавчого комітету Сергіївської сільської ради на І квартал 2018 року, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. План роботи виконавчого комітету Сергіївської сільської ради на І квартал 2018 року затвердити. (Додається).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови Дичка О.Р.

Сільський  голова                                                                           І.Г. Лідовий