ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

РІШЕННЯ

26.01.2018                                                                                             № 1

  Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2017 рік

 

  Відповідно ст. 38 б. п. 1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (делеговані повноваження), Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування», виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

  1. Інформацію спеціаліста І категорії загального відділу виконавчого комітету сільської ради Кас’ян А.В. «Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2017 рік» прийняти до відома (додається).
  2. Вживати невідкладних заходів щодо забезпечення реалізації конституційних прав громадян на письмові звернення та особистих прийомах, обов’язкове надання обґрунтованих відповідей за результатами розгляду, упорядкування роботи із зверненнями громадян.
  3. Постійно аналізувати та узагальнювати питання, що порушуються у зверненнях громадян, особливо повторних, виявляти причини, що їх породжують.
  4. Особливу увагу звернути на вирішення обґрунтованих заяв і скарг, організацію виїзних прийомів громадян.
  5. Вжити ефективних заходів щодо запобігання виникнення підстав повторних звернень громадян та звернень до органів вищого рівня.
  6. Контроль за виконанням даного рішення залишити за сільським головою Лідовим І.Г.

 

Сільський голова                                                                                  І.Г. Лідовий

 

 

Корисна інформація

Відповідальність за порушення трудового законодавства у 2018 році

Роз’яснення надає головний державний інспектор  відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно - правових актів Управління Держпраці у Полтавській області   Тіхонова Лідія Дмитрівна

До відома депутатів Сергіївської сільської ради!

До відома депутатів Сергіївської сільської ради!
2 лютого 2018 року о 14-й годині у залі засідань сільської ради (с. Сергіївка, вул. Центральна, 9) скликається засідання дванадцятої сесії Сергіївської сільської ради сьомого скликання.

Засідання виконавчого комітету Сергіївської сільської ради

26 січня 2018 року о 14-й годині у залі засідань Сергіївської сільської ради відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради.

вгору