СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

№ 3

Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту  Сергіївської сільської ради на 2018 рік

Керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, розпорядження Кабінету Міністрів України  від    27 грудня 2017 р. №981-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2018 рік»:

1. Затвердити План основних заходів цивільного захисту Сергіївської сільської ради на 2018 рік (далі - План ), (додається).
  2. Головним завданням системи цивільного захисту Сергіївської сільської ради на 2018 рік вважати зниження техногенних і природних ризиків та підвищення рівня захисту населення шляхом забезпечення ефективного функціонування єдиної системи цивільного захисту.
  3. Про хід виконання плану основних заходів цивільного захисту, Сергіївської сільської ради відзвітуватись за перше півріччя – до 10.07.2018, за рік – до 12.02.2019.
  4. 4. Спеціаліст з питань цивільного захисту та обліку військовослужбовців (Білаш С.М.) інформувати управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації про виконання заходів згідно строків зазначених у Плані.
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Коркішка О.І.).

Сільський голова

І.Г. Лідовий