СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

26.01.2018                                                                                                        №4

Про використання адміністративного приміщення Сергіївської сільської ради на період мобілізації

Керуючись пунктом «б» статті 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Використовувати адміністративне приміщення Сергіївської сільської ради під збірний пункт на період мобілізації військовозобов’язаних у 2018 році.
  2. Контроль за виконання даного рішення покласти на сільського голову І.Г. Лідового.

Сільський голова                                                                                  І.Г. Лідовий