ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

РІШЕННЯ

26.01.2018                                                                                             №5

         Про звіт начальника комунального підприємства «Сергіївське» про підсумки фінансово-господарської діяльності за 2017 рік та погодження фінансового плану КП «Сергіївське» на 2018 рік

 

Керуючись підпунктом 4 пункту «а» статті 27, підпунктом 3 пункту «а» статті 29, статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши звіт начальника комунального підприємства «Сергіївське» (Кавун А.І.) про підсумки фінансово-господарської діяльності за 2017 рік та погодження фінансових планів КП «Сергіївське» на 2018 рік, з метою контролю за веденням фінансово-господарської діяльності підприємств комунальної власності територіальної громади,  виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

  1. Інформацію начальника комунального підприємства «Сергіївське» (Кавуна А.І.) про підсумки фінансово-господарської діяльності за 2017 рік взяти до відома (додається).
  2. Погодити фінансовий план КП «Сергіївське» на 2018 рік.
  3. Начальнику КП «Сергіївське» (Кавуну А.І.) забезпечити:

3.1. виконання фінансового плану КП «Сергіївське» на 2018 рік,

3.2. виплату заробітної плати проводити в установлені терміни,

3.3. впровадження жорсткого контролю за економією паливно-енергетичних ресурсів, енергоносіїв, скорочення адміністративних витрат,

3.4. раціональне використання комунального майна, переданого в господарське відання та ресурсів, які знаходяться в постійному користуванні,

3.5. недопущення дебіторської та кредиторської заборгованості на підприємстві,

3.6. збільшення обсягів робіт на замовлення суб’єктів господарювання,

3.7. своєчасне надання до фінансового відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради звітності про виконання фінансового плану з пояснювальною запискою щодо результатів діяльності та із зазначенням причин суттєвих відхилень фактичних показників від планових за окремими факторами за звітні квартали поточного року – до 10 квітня 2018 року, до 10 липня 2018 року, до 10 жовтня 2018 року та до 10 січня 2019 року, за звітний рік і IV квартал поточного року.

  1. Контроль за виконанням даного рішення залишити за фінансовим відділом виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Лобода В. Г.).

 

Сільський голова                                                                                  І.Г. Лідовий

 

Корисна інформація

Відповідальність за порушення трудового законодавства у 2018 році

Роз’яснення надає головний державний інспектор  відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно - правових актів Управління Держпраці у Полтавській області   Тіхонова Лідія Дмитрівна

До відома депутатів Сергіївської сільської ради!

До відома депутатів Сергіївської сільської ради!
2 лютого 2018 року о 14-й годині у залі засідань сільської ради (с. Сергіївка, вул. Центральна, 9) скликається засідання дванадцятої сесії Сергіївської сільської ради сьомого скликання.

Засідання виконавчого комітету Сергіївської сільської ради

26 січня 2018 року о 14-й годині у залі засідань Сергіївської сільської ради відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради.

вгору