СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

26.01.2018                                                                                             №7

Про оплату праці відділу лісового господарства КП «Сергіївське»

Керуючись статтями 28, 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист №5 від 22.01.2018  начальника комунального підприємства «Сергіївське» (Кавуна А.І.) про затвердження розцінок на заготівлю дров для опалення,  виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Начальнику КП «Сергіївське» Кавуну А.І. заключити цивільно-правові угоди з працівниками лісового господарства КП «Сергіївське» на визначений термін.
  2. Затвердити розцінки КП «Сергіївське» на заготівлю дров для опалення комунальних закладів виконавчого комітету Сергіївської сільської ради:

- вартість заготівлі 1 м3 дров (повал, розкряжування, розпилювання та навантаження) – 50 грн./чол..

- вартість перевезення автомобілем до пункту призначення 5м3 – 600 грн..

1. Контроль за виконанням даного рішення залишити за фінансовим відділом виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Лобода В. Г.).

Сільський голова                                                                                  І.Г. Лідовий