СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

20.02.2018                                                                                               №21

Щодо  визначення  переліку об’єктів  та  видів  оплачуваних суспільно-  корисних  робіт

Відповідно до статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 06.02.2018  року  набрав  чинності  Закон  України від 07.12.2017 року №2234-УІІІ «Про  внесення  змін  до  деяких  законодавчих  актів  України  щодо  посилення  захисту  права  дитини   на  належне  утримання  шляхом  вдосконалення  порядку  примусового  стягнення  заборгованості  зі  сплати  аліментів»  яким  передбачено  адміністративне  стягнення  у  виді оплачуваних  суспільно  корисних  робіт, з метою належної організації виконання засудженими, яких судом засуджено до покарання  у вигляді оплачуваних  суспільно корисних робіт на території  Сергіївської сільської ради, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради  ВИРІШИВ:

1. Затвердити перелік об’єктів та видів суспільно-корисних робіт, у  виконанні  особою, яка  вчинила адміністративне  правопорушення, оплачуваних  робіт на яких засуджені до оплачуваних  суспільно  корисних робіт  та відбуватимуть покарання у виді    оплачуваних  суспільно корисних  робіт  на території сільської ради  ( додається ) і погодити його  з Гадяцьким районним відділом  з  питань  пробації   Північно-Східного міжрегіонального  управління  з  питань  виконання кримінальних  покарань та  пробації  Міністерства  юстиції.
  2. Призначити спеціаліста І категорії виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Білаш С.М. відповідальною за ознайомлення з правилами техніки безпеки осіб, які відбуватимуть  оплачувані  суспільно-корисні  роботи .
  3. Призначити секретаря Сергіївської сільської ради Ілляшенко Н.В. відповідальною за стан виконання засудженими адміністаривного стягнення   у вигляді  оплачуваних  суспільно-корисних робіт   на території  сільської ради.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника сільського голови Дичка О.Р..

Сільський голова                                                                             І.Г. Лідовий

«ПОГОДЖЕНО»

Начальник Гадяцького РВ з питань пробації

об’єктів  та  видів  оплачуваних суспільно-корисних  робіт

ОБ’ЄКТИ :

ВИДИ РОБІТ :

1.

Приміщення та прилегла територія  сільських будинків культури і клубів, які розташовані на території населених пунктів Сергіївської сільської ради.

6

Поточні ремонти приміщень сільських будинків культури і клубів, які розташовані на території населених пунктів Сергіївської сільської ради.

Заготівля дров для сільських будинків культури і клубів, які розташовані на території населених пунктів Сергіївської сільської ради.

Зачистка чагарників та повалених дерев.

В зимовий період очистка тротуарів, порогів будинків від снігу та льоду, посипка тротуарів протиожеледним матеріалом.

В весняний та осінні періоди: очистка газонів і парків від опалого листя та гілок, завантаження їх на автотранспорт, очистка доріг і бордюр від грязі, підмітання  алей, підрізання кущів та обрізання сухих гілок, вапнування стовбурів дерев, бордюр, лавочок для відпочинку.

(інші види робіт які будуть заплановані на протязі поточного року)

2

Приміщення та прилеглі території адміністративних будинків Сергіївської сільської ради.

6

Поточні ремонти адміністративних приміщень Сергіївської  сільської ради.

Заготівля дров для адміністративних приміщень Сергіївської сільської ради.

Зачистка чагарників та повалених дерев.

В літній період: покіс трави на газонах та в парках, боротьба з карантинними бур’янами, підмітання алей, завантаження сміття на автотранспорт, просапка клумб.

(інші види робіт які будуть заплановані на протязі поточного року)

3

Приміщення та прилеглі території дитячих навчальних закладів, які розташовані на території населених пунктів Сергіївської сільської ради.

4

Приміщення та прилеглі території загальноосвітніх шкіл, які розташовані на території населених пунктів Сергіївської сільської ради.

Поточний ремонт

5

Приміщення та прилеглі території лікарських амбулаторій та ФАПів, які розташовані на території населених пунктів Сергіївської сільської ради.

Поточний ремонт

6

Парки та прибережні смуги річки Хорол, які розташовані на території населених пунктів Сергіївської сільської ради.

Розчистка чагарників

В літній та осінній періоди: покіс трави, боротьба з карантинними бур’янами, завантаження сміття на автотранспорт

7

Кладовища, які розташовані на території Сергіївської сільської ради.

Розчистка чагарників

Секретар виконавчого комітету

Сергіївської сільської ради                                                           Н.В. Ілляшенко